Yaptığınız en psikopatça şey nedir?

Bıçak kesiği nasıl bir his olduğunu anlamak için 7 yaşında koluma bıçakla az derin bir çizik attım. 8 yıldır izi var.
Ha bir de 10 civarı yaşlarımda yoğun akan trafiğin arasına kasıtlı bisikletle dalmıştım. Korna sesleri arasında bir şekilde çarpışmadan geçtim karşıya ama çok mantıksız ve tehlikeliydi.

Küçükken köyde sebil vardı bende 5-6 yaşında falanım sen git sıcak su düğmesine bas elinde o sırada suyun aktığı yerde olsun elim ful yanmıştı ama sadece serçe parmağımda yanık izi var şu an.

Başlığı görünce küçükken kuzenimin yaptığı bir psikopatlık geldi aklıma.
Sineği maşayla tutup ocakta kızartmıştı hayvanı. Ateşe tutunca ciyaklamış hayvan. Öyle söylemişti.

Yılan görmüştüm köyde aramızda 1 metre vardı yoktu ama örümcekten korkmuştum bu psikopatça değil herhalde.

Bir de karabasan (REM uykusu) çok düşünmüştüm nasıl bir şey diye o gece olmuştu birkaç gece sonra yine oldu ondan sonrada bilerek yaptım açıkçası hoşuma gitti.

Yılan görmüştüm köyde aramızda 1 metre vardı yoktu ama örümcekten korkmuştum bu psikopatça değil herhalde.

Bir de karabasan (REM uykusu) çok düşünmüştüm nasıl bir şey diye o gece olmuştu birkaç gece sonra yine oldu ondan sonrada bilerek yaptım açıkçası hoşuma gitti.
Hani denir ya sırtüstü yatarsan gelir diye ben acaba nasıl bir duygu diye hep sırtüstü yatmaya başladım ama hala olmadı.

Yeni konular

Geri
Yukarı