Yaptığınız en saçma şey nedir?

Birisi de dünyaya gelmek dememiş...

Neyse ben de tiyatro ile ilgili bir gelecek düşünmezken liseye giriş sınavları sırasında okulun tiyatro grubuna katılmam diyebilirim.

Edit:

Geldi
Yaşamak dünyaya gelmek değildir ama. :) Kaldı ki dünyaya gelmen senin değil; o faaliyeti gerçekleştirenlerin saçmalığıdır. :)

Ortaokuldayım. Tabii ki herkesten farklı görüneceğim ya :D. Sınıf başkanıyım güzel ortam, güzel olaylar falan. Bir gün, nedense bilmiyorum. Hiçbir fikrim yok niye yaptığımla alakalı. Gerildim, gerildim sınıfın kapısına kadar. Başladım koşmaya. Güya kızın yanındaki duvara tekme atacağım diye yanındaki cama tekme attım. Çift camı tekmeyle kırmıştım. Sonra disiplin, bağırış çağırış ve para ödemeyle sonuçlandı işte.

Edit: Aklıma geldi. Hoşlandığım kızın telefonunu almıştım. Fiziksel olarak. 1-2 gün bende kalmıştı.

Ben küçükken babam matkapla bir iş yapıyordu, sakın ucuna dokunma dedi. Ben de tabi çocuk aklıyla "En fazla ne olabilir ki" deyip ucunu AVUÇlamıştım. Elim önce yandı, sonra ağrıdı ve su topladı.

Tavana ayakkabı basmıştım.
Tavanı ayakkabıyla kırmıştım :)

Ayakkabım birazcık boldu. Ayağımı sallarken ayağımdan çıkıp yere düz düşmesini sağlamaya çalışıyordum galiba. Ayarı kaçırınca tavanı kırdı. Sert bir malzeme değildi zaten. Ortaokulun başında olmuştu.

Tavanı ayakkabıyla kırmıştım :)

Ayakkabım birazcık boldu. Ayağımı sallarken ayağımdan çıkıp yere düz düşmesini sağlamaya çalışıyordum galiba. Ayarı kaçırınca tavanı kırdı. Sert bir malzeme değildi zaten. Ortaokulun başında olmuştu.
Onu nasıl becerdin be!

Geri
Yukarı