"Yardakçı" kelimesi sizce hakaret mi?

"Yardakçı" hakaret midir?

• Evet

• Hayır

Sonuçları sadece ankete oy verdiğinizde görebilirsiniz.
Hakaret falan değil. Kelimenin anlamı "kötü bir şeye yardım ve yataklık yapan kimse". 1 ay boşuna bekletilmişsin. Herhangi bir moderatör 1 ay ceza vereceği kelimenin açıp anlamına bakmaktan aciz olmamalı. Aaa pardon bu sitedeki moderatörler haksız uyarı vermiyordu değil mi😁😁
Yazdıklarımı okumayıp birini/bir şeyi körü körüne savunmak sence de gülünç değil mi?

Beyler konuyu dağıtmayın, sonra bana ban atıyorlar.
EgmbIurX0AAbqSv.jpg
Haklılığınıza inanıyorsanız 1 ay bekleyip cezanız bitince de o sinirle gelip konu açmak yerine Bize Ulaşın kısmını kullanın. Bana herhangi bir konuda birinin yardakçısı deseydiniz rapor ederdim.
2015'ten beri forumdayım, bilmiyordum zaten Bize Ulaşın'a yazmayı. Kelimelerin anlamlarından haberin yok, burada bana ahkam kesiyor. Moderatörler yetmiyor bir de senin gibiler yoruyor beni. Bir de moderatörler size neden itibar ediyorsa...

Kullanıldığı yere göre değişir.
Oyunlarda kullanılması normal bana göre.
Gerçek hayatta ve burada kullanılması doğru değil bence.
İnsanlar yanlış anlayabilir.

2 cümle yazdım. Orada 2. cümleyi niye kimse okumuyor? Kullanıldığı yere göre değişir. Forumdan bu kadar memnuniyetsizseniz niye hala buradasınız onu anlamıyorum. Üstelik niye savunayım, burada arkadaşın avukatlığını yapıp kırk takla atan sizlersiniz.
Hakaret olarak kullanıldığı cümle örneği verir misin? Belki de ben anlamadım. Forumdan memnunum fakat hata yapan moderatör olunca insanlarda kompleks oluşuyor, hemen savunmaya geçiyorlar. TDK'den kaynak vermemize rağmen kabullenmiyorsan bu senin sorunun.

Orada 2 cümle yazdım. 2. cümleyi niye kimse okumuyor? Kullanıldığı yere göre değişir. Forumdan bu kadar memnuniyetsizseniz niye hala buradasınız onu anlamıyorum. Üstelik niye savunayım, moderatör savunmanın bana bir getirisi yok. Burada arkadaşın avukatlığını yapıp kırk takla atan da sizlersiniz.
Kardeş adam gerçekten avukatım bu arada.

2015'ten beri forumdayım, bilmiyordum zaten Bize Ulaşın'a yazmayı. Kelimelerin anlamlarından haberin yok, burada bana ahkam kesiyor. Moderatörler yetmiyor bir de senin gibiler yoruyor beni. Bir de moderatörler size neden itibar ediyorsa...
Bilmiyorsan öğrenmiş oldun. Ben haksız ceza aldığıma inandığım bir olay sonrası kullandım ve cezam kaldırıldı.

Sen daha Bize Ulaşın'ın çalışmadığını bilmiyorsun, bir de insanlara öğrenmiş oldun diyorsun. İnsanlara yanlış şeyler öğretmiş oluyorsun.
Çalışmadığı hakkında bir uyarı görmedim.

Yeni konular

Geri
Yukarı