Yarın muhtemel GTA 6 duyurusu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Acaba nasıl bir fragman bekliyoruz ortada r* logosu ışıklar vs. sonra GTA6 logosu ve bu kadarsa cidden üzülürüm çünkü geçen seneki sızıntılardan sonra herkes bu oyunun yapıldığını biliyor ve Rockstar kendisi de yazılı bir şekilde söyledi bunu en azından bize bir oyun fragmanı göstermeliler CGI olsa bile.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Şöyle bir fragman gelse bile yeter.

Beni de o korkutuyor isten houser kardeşlerden dan houserın ayrılığı sonrasında GTA Definitive Edition rezilliği çok ürkütücü ve kimse bu konuda "onu r* yapmadı başka bir firmaya yaptırdılar" falan demesin kahkaha atarım öyle bir oyunu r* hatalarını elbette görmüşlerdir bunu bile bile çıkardılar.
Aynen, Trilogy'e göz yumdular bildiğin. Topluluğu sağılacak inek gibi görmese güzel firma R*. Ama durum ortada işte.

Bazı kilit isimler ayrılsa da hâlâ iş var R* da. Yine iyi bir şey çıkacağına inanıyorum ben. RDR 2'nin azıcık üstüne koysalar hatta hiç koymasalar bile çok iyi bir şey oynamış olacağız.

Noldu fragman gelmiyor herhalde gerçi Amerika'da daha gündüz geceyi bekliyorlardır belki.

Son düzenleyen: Moderatör:
Onu bunu bilmem ama en kompleks ve eğlenceli eğlence ürünü olacak. 2.000.000.000$ Yapım bütçesi arkadaşlar. Buna yaklaşan bir tek Yüzüklerin Efendisi var. O da 465.000.000$ yapım bütçesine sahip.
Tek gereken şey iyi bir vizyon , yol haritasi ve CEO. Bu kadar basit aga.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Salla babam salla.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı