Yarın okullar açılacak!

Tekrar herkese geçmiş olsun. 😪 Telefon yasağı iyi oldu öğretmenler oynayamayacak. 😎

Öğretmenleri saate baktığı için müdüre şikayet etmek için can atıyor gibiyim. Ben bakamazsam kimse bakamaz! (!)

Ailem imkanları oldukları her an bana bir şeyler aldılar. İstediklerimin çoğu da oldu zaten. Benim dediğimden bu anlamı çıkarman çok saçma. Kimsenin her istediği olmuyor. Ben mesela İrelia'nın gerçek olmasını ve karım olmasını istiyorum. Ama olmuyor. Daha 6. Sınıfsın. Ne bu efkar.
Hocam bende zaten kendimi 6. sınıfa giden bir çocuk gibi değilde birazdaha büyük gibi hissediyorum ama bu kendimi büyük görmek değil ama dediğiniz gibi biraz efkar demeyelimde çok monoton hissediyorum ve ps5 sadece örnekti ben bir ps3 e de varım ama olmuyor hatta kendim para biriktiriyorum PS3 için 1k topladım bile

Hocam bende zaten kendimi 6. sınıfa giden bir çocuk gibi değilde birazdaha büyük gibi hissediyorum ama bu kendimi büyük görmek değil ama dediğiniz gibi biraz efkar demeyelimde çok monoton hissediyorum ve ps5 sadece örnekti ben bir ps3 e de varım ama olmuyor hatta kendim para biriktiriyorum PS3 için 1k topladım bile
Çok kafaya takma. Erken ölürsün. Kendini de büyük görme. 6. Sınıfsın. Okula git gel. Arkadaşlarınla oyna eğlen. Ders sıkıntın yok. Hem eski bir konsola para versen bile zevk alamazsın. O paraya kitap al, lego al daha yararlı olur.

Evet, beklediğimiz ama istemediğimiz gün geldi yarın yani 12 saat sonra ders işleyeceğiz. Ne düşünüyorsunuz? Okula hazır mısınız? Ders çalışıp güzel bir üniversite/lise hedefinize doğru adım adım ilerleyecek misiniz? Yoksa sadece okuyayım mezun olayım diye mi okuyorsunuz? Yoksa meslek lisesinde misiniz?
İnşallah hepimizin güzel bir yılı olur. Bu sene aşırı zor olacak. Durmadan ders çalışmamız gerekecek sanırım.

Sınav senem olduğu (12. sınıfa geçtim) sadece bu seneye çalışmayı düşünüyorum düzgün bir şekilde ve liseden kurtulmak için can atıyorum. Evet, öğrenci olmak daha iyi ama sonuçta üniversite daha iyi olacaktır büyük ihtimal.

İnşallah hepimizin güzel bir yılı olur. Bu sene aşırı zor olacak. Durmadan ders çalışmamız gerekecek sanırım.
Eğer sanayide bir dükkan veya bir tanıdık yok ise seve seve yoksa başka türlü okuyacağız. TR şartlarında en iyi tercih okumak değil fakat olmuyor okumayıncada.

Yeni konular

Geri
Yukarı