Yarış başlasın: CS:GO mu? Valorant mı?

CS:GO mu Valorant mı?

• Oy verenlerin toplamı
    416
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Cevap Valorant çünkü CS'yi sevseydin ikisini karşılaştırmazdın.

Ben karşılaştırma yapmadım. CS:GO'da büyü vb. şeylerin olmadığı açıklamak için gerçekçi ifadesini kullandım. Sizin gibi saçma kıyaslamaları yapmaya ihtiyacım yok. Battlefield ile de CS:GO'yu kıyasla demeniz de ayrı komik. Valorant'ta oynuyorum CS:GO'da. İkisini de seviyorum.
"LoL sevenlerin CS:GO'su Valorant." bu cümleyi okuyan birisi, sizin yorumunuzun: Valorant, CS:GO'nun bir varyantıdır; tarzı bir sonuca çıkıyor, "iki oyunu kıyaslamayın" derken kıyas yapmış oluyorsun 😳, buradan yola çıkarsan ilk başta da, "CS:GO gerçekçi" tarzı bir yorum yaptığından bu kıyas oluşuyor. Ben de bunların zaten gerçekçilikle alakası olmadığını, gerçekçilik arayan adamın CS:GO ile işi olmayacağını söylüyorum, insanlar CS:GO dünyasına o kadar alışmış ki, gerçekçi oyunu CS:GO sanıyorlar, R6 bile çok daha gerçekçi bir oyun CS'ye kıyasla.

1 sene CS:GO ve 3 ayda Valorant oynadım. CS:GO'dan pek zevk almıyordum. Valorant oynarken çok zevk aldım.

O zaman yarış başlasın.

CS:GO mu Valorant mı?

Nedenleriyle birlikte yazarsanız ikisi arasında kararsız kalanlara rehber olursunuz.
İkiside güzel ben ikisinide seviyorum.

Valorant.

Hile sistemi olsun, güncelliği olsun, çeşitliliği olsun her şeyiyle Valorant. CS diyenler de eminim Valorant'ın daha iyi olduğunu biliyor. Fanboylukdan başka bir şey değil. :)
Aynen öyle.
Bunu eski bir LE ve FACEIT 5 Level'e söylemen biraz üzücü.

Valorant'ı oynayamadığın için, Valorant'ı kötülemen daha da üzücü :(.

Valorant.

Hile sistemi olsun, güncelliği olsun, çeşitliliği olsun her şeyiyle Valorant. CS diyenler de eminim Valorant'ın daha iyi olduğunu biliyor. Fanboylukdan başka bir şey değil. :)

İsteyen istediğini sever fanboylukla ne alakası var.

Tamam Gold Nova, anlık 1 milyon oyuncuysa sahip oyuna bitti demek fanboyluk değil zaten, devam böyle.
Valorant'ı oynayamadığın için, Valorant'ı kötülemen daha da üzücü :(.
400 saatten fazla oynadım Valorant'ı ama sen bilirsin.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı