[Yarışma] Technopat'taki en saçma konu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Hala anlayamıyorum...

Yarışma bitmiş ama olsun.

Hocam o konu çoktan atıldı

Konu saçma değil. Cevap saçma. Ayrıca moderatör cevap yazdıktan sonra konuyu kitlemesine bayılıyorum. Herhangi bir savunma yapamıyorsunuz. Çok sinir.

Öncelikle yarışmamıza katıldığınız için teşekkür ederim. Sonuçları açıklamadan önce @psonmez'in birçok ayrı konu atmaktan elendiğini, @muzan'in ise konu yerine mesaj paylaşmaktan mesajını geçersiz sayıyorum. Özür dilerim.

Sonuçlar:
  1. @Chloe Price: 22 ifade
  2. @Taptic: 7 ifade
  3. @Teknocuk: 6 ifade
  4. @nemo: 5 ifade
Yarın açacağım anket konusunda bu kişilerin paylaştığı konuları paylaşacağım. Diğer katılımcılara da teşekkür ederim. İyi geceler.
@Lockheed haklısınız. Yatırım kişiden kişiye değişir.

Öncelikle yarışmamıza katıldığınız için teşekkür ederim. Sonuçları açıklamadan önce @psonmez'in birçok ayrı konu atmaktan elendiğini, @muzan'in ise konu yerine mesaj paylaşmaktan mesajını geçersiz sayıyorum. Özür dilerim.

Sonuçlar:
Yarın açacağım anket konusunda bu kişilerin paylaştığı konuları paylaşacağım. Diğer katılımcılara da teşekkür ederim. İyi geceler.
O mesajları da alıntılayıp buraya eklesen çok güzel olur. Numaralı kişilerin bu konudaki mesajlarını.

Sonuçlar:
Yarışmaya katıldığımı yeni fark ettim. :D İfade sayılarını eksik almışsınız bu arada. Ali, Veli ve X kişi daha ifade bıraktı diyor sistem. Siz sadece “X kişi daha ifade bıraktı” kısmını almışsınız sanırım. :)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı