Yaşadığım olaylar

Siz niye bu kadar etkilendiniz anlamadım? Olabilecek şeyler bunlar ilk defa mı duyuyorsunuz veya görüyorsunuz, ne dediğinizi bilemeyecek seviyeye nasıl geldiniz yani çok mantıksız, kaç yaşındasınız?
Cidden pardon insanları boş yere tereddütlendirdim biraz korku yüzünden olabilir.

Siz niye bu kadar etkilendiniz anlamadım? Olabilecek şeyler bunlar ilk defa mı duyuyorsunuz veya görüyorsunuz, ne dediğinizi bilemeyecek seviyeye nasıl geldiniz yani çok mantıksız, kaç yaşındasınız?

İlk defa duyuyorum bu kadar büyüğünü evet durum ciddi ayrıca 14 yaşındayım olabilecek şey mi bu sizce gündelik olaylar gibi anlatıyorsunuz?

Hocam eve 2 saat sonrada girmeyin bence 2 saat sonra kardeşinizi arayın onun geleceği yere gidin birlikte girin eve olacak iş değil.

Stadın oralarda mı alkentin oralarda mı geçmiş olsun bu arada stadın oralardaysan parkta durma kültürparka git nargileciler var yakınsan yani Cafe park mabeyn ya da mahsun a oturabilirsin ege yolladı da diyebilirsin garipsersen.

Alkentteyim.

İlk defa duyuyorum bu kadar büyüğünü evet durum ciddi ayrıca 14 yaşındayım olabilecek şey mi bu sizce gündelik olaylar gibi anlatıyorsunuz?

Kardeşim artık ne yapacağımı bilemedim buraya yazdım.

Yeni konular

Geri
Yukarı