Yaşadığım olaylar

Beni aradı eve girmeye çalıştı dediğine göre elektirkler tekrar gitmiş görünütlü aradı evin kapısına gidiyor bağlantı kopuyor yalan söylüyorsam iki gözüm onüme aksın hayatımda boyle şey görmedim.

Hocam o evde bir şey var gibi mümkünse güvenliğe filan söyleyin evimden sesler geliyordu hırsız olduğunu düşündüm direk çıktım deseydiniz yardimci olabilir ama simdi biraz zor onca zaman geçmiş böyle bir bahane uyduramassiniz da sizin o gördüğünüz gölgeler vs uykusuzluktan olabilir ama siz ne olur ne olmaz dikkat edin bol bol felak nas okuyun.
Eve giricekseniz de tek girmeyin bence.

Hocam o evde bir şey var gibi mümkünse güvenliğe filan söyleyin evimden sesler geliyordu hırsız olduğunu düşündüm direk çıktım deseydiniz yardimci olabilir ama simdi biraz zor onca zaman geçmiş böyle bir bahane uyduramassiniz da sizin o gördüğünüz gölgeler vs uykusuzluktan olabilir ama siz ne olur ne olmaz dikkat edin bol bol felak nas okuyun.
Eve giricekseniz de tek girmeyin bence.

Güvenliğe demiş güvenlik yerimden ayrılmam yasak demiş.

Sabah tanıdık birini arayacağım. Dalga konusu olur diye söylemek istemedim ama musallat gibi geldi bana.
Yok musalla işleri korku filmlerindeki gibi eğlenceli olmuyor. Sol kulağından fısıltılar duymadıkça sana musalla olan bir şey yok. Bir süre fısıltı, bir süre rüyalarda gölgelerle konuşma, ışıkları kapatıp karanlıkta gölge bulma ihtiyacı şeklinde ilerler. Bir diğer husus Cinler vampir değil. Güneş ışığında patlamazlar :) Yani sabahı ezanı okundu diye yada gün doğdu diye yok olmazlar.

Uzun lafın kısası panik yok. Bakara suresini komşulara rahatsızlık vermeyecek şekilde açın Diablo falan kalmaz evde. Cinlerden kurtulmak kolay mesele şizofreni hastalığına yakalanmamak.

Zor olan o.

Yeni konular

Geri
Yukarı