Yaşadığım olaylar

Önce biraz sakin olun. Sesler dışarından geliyor olabilir ya da bilinçaltınız sizinle dalga geçiyor olabilir. Etraf karanlıkken bir şey düşüyormuş gibi görmek normal bir şey arada bende görüyorum. Odan zifiri karanlık mı yoksa dışarıyı görüyor mu? Beyaz kalın perdeler varsa onları çekin ve dışarıyı ferah şekilde görün. Bu arada bu yaşadıklarınız soğuk aldığınızdan ya da hastalandığınızdan falan olabiliyor. Abartılacak bir şey yok. Hacı hocadan uzak durun psikolojinizi iyice bozarlar ben yaşadım çünkü :D

Sabah tanıdık birini arayacağım. Dalga konusu olur diye söylemek istemedim ama musallat gibi geldi bana.

Hocam musallat gerçek değil yani islama göre şu anda imkansız. Kur'an-ı Kerim'i araştırın derim.

Önce biraz sakin olun. Sesler dışarından geliyor olabilir ya da bilinçaltınız sizinle dalga geçiyor olabilir. Etraf karanlıkken bir şey düşüyormuş gibi görmek normal bir şey arada bende görüyorum. Odan zifiri karanlık mı yoksa dışarıyı görüyor mu? Beyaz kalın perdeler varsa onları çekin ve dışarıyı ferah şekilde görün. Bu arada bu yaşadıklarınız soğuk aldığınızdan ya da hastalandığınızdan falan olabiliyor. Abartılacak bir şey yok. Hacı hocadan uzak durun psikolojinizi iyice bozarlar ben yaşadım çünkü :D

Hocam musallat gerçek değil yani islama göre şu anda imkansız. Kur'an-ı Kerim'i araştırın derim.
Musallat nasıl gerçek değil? Açıklar mısınız?

Musallat nasıl gerçek değil? Açıklar mısınız?

Kur'an-ı Kerim'e göre son peygamber Hz. Muhammed geldiğinde cinlerin yeryüzünü dinlemesi yasaklandı. Bundan dolayı kimseyi duyamıyorlar ve musallat olamıyorlar.

Ayrı şeyler değil mi? Cinler insanları görebilir ve duyabilir. Diğer birçok ayette de böyle bahsediliyor.

Görebilirdi. Artık son peygamber ile görmeleri yasaklandı. Son peygamberden önce musallatlar, rüya tabirleri, büyü gibi şeyler oluyordu.

Bu arada musallat birazcık psikolojik bir şey çünkü cinden korkan insana musallat oluyor :D yani siz korktuğunuzda bilinçaltınız sizinle oyun oynuyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı