Yaşadığınız en kötü anı nedir?

baraniko

Picopat
Makaleler
1
Yer
Dünya
Daha fazla  
Yaşadığınız en kötü anı ben başlıyorum.
Kardeşim babamla konuşurken kardeşime küfür etmiştim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Babam hastaydı o zamanlar. Hepimiz uyuyorduk. Birden babam bağırmaya başladı, adımı söylüyordu. Evde hırsız var diyordu sürekli. Koştum ki hırsız falan yoktu. Babamı zar zor sakinleştirmiştik.

Hafızam pek de iyi olmadığı için çok anı hatırlamıyorum ancak hatırlayabildiğim en kötü anı şuydu herhalde:
Ben 5-6 yaşlarındayken bir AVM'ye gitmiştik. Adını hatırlamıyorum ama baya büyüktü. Böyle annemle babam mağazadan mağazaya girerken ben de peşlerinden geliyordum. Sonra hani AVM'lerde böyle bütün AVM'yi gezdiren çocuk trenleri olur ya. O geçiyordu önümden. Ben de tabi küçük olduğum için böyle alık gibi izlemiştim treni. Daha sonra tren başka bir tarafa doğru gitti. Sonra annemlerin gittiği yöne doğru baktım. Onlar yoktu. Böyle kalp atışım hızlandı, korkmaya başladım. (O zamanlar en çok korktuğum şey kaybolmaktı) Sonra benim koskoca AVM'nin ortasında kalakaldığımı fark eden iyi bir amca yanıma geldi. İlk önce çekindim falan ama sonra ona durumu anlattım. Amcanın telefonundan aradık annemleri sonra o iyi amca sağ olsun sağ salim kavuştum annemlere. Bu anlattığım olay 10-15dk sürmüştü ama bana korkudan 2 saat gibi gelmişti. O amca da çok düşük bir ihtimal olsa da bu yorumu okuyorsa ona buradan teşekkürlerimi iletiyorum.

3. Sınıfta deneme sınavında (7 yıl önce) hoca tuvalete gitmeme izin vermediği için altıma s*çmıştım. Sonra okuldan çıkınca eve gitmiştim ama evde misafir vardı. Asla unutamam.

4. sınıfın yazındaydım. Bir gece uyandım ve kapıda beni izleyen insana benzer bir şey gördüm. İlk başta annem sanıp yataktan kalkıp yanına doğru gidip dokunmaya çalıştım ve birden kayboldu. Koşarak annemlerin odasına gittim ve annemi uyandırıp yanına yatmak istediğimi söyledim. Olay rüya değil bu arada annem dün gece niye korkup geldin diye sormuştu.

Romanya'da 5 ay yaşadığım süre içerisinde son ayın kirasını vermemek karşılığında 52 yaşındaki ev sahibi kadınla bir gece beraber olmaktı sanırım.
Şimdiki aklım olsa 2 kiradan aşağı kabul etmezdim.

İşkence görüp tırnağım söküldükten yaklaşık 1 saat sonra ağabeyimin ölmek üzere bir halde eve doğru süründüğünü görmek.

Ziya demeyi düşünenler için de gerekli her türlü hastahane, mahkeme, güvenlik kamerası kayıtları hâla elimde mevcuttur. Detay sormayın, oldum olası abimin günah keçisi oldum diyelim.

İşkence görüp tırnağım söküldükten yaklaşık 1 saat sonra ağabeyimin ölmek üzere bir halde eve doğru süründüğünü görmek.

Ziya demeyi düşünenler için de gerekli her türlü hastahane, mahkeme, güvenlik kamerası kayıtları hâla elimde mevcuttur. Detay sormayın, oldum olası abimin günah keçisi oldum diyelim.
Hocam detay sormayın demişsiniz ama tırnak sökmek çok acıtıyor mu ?

Geri
Yukarı