Yaşadığınız paranormal olaylar neler?

2 gün art arda tuvalete giderken yatak odasında konuşma sesi duymuştum ama kimse yoktu. Üçüncü gün de tuvalette zurna sesi duydum. Komikti ama garipti.

Konuşurlerken bahşiş konusu mu açtılar hocam?

Hocam bazı insanlara kendilerini gösterebilirler. Ürpermenize veya korkmanıza gerek yok, Allah (C.C.) Bizi onlardan üstün yarattı ve o istemedikçe hiçbir şey olmaz.

Hocam aslında boyu kısa olanlar 1-0 önde biliyor musunuz?

Allah kimseye yaşatmasın inşallah bu arada kısa gölge deyincede aklıma getirdin bazen gece uyanıp tuvalete gittikten sonra kısa gölgeler görüyorum birkaç kere çok korkmuştum ama kardeşimmiş uykusunu almış geziyor 😁

Yaptığınız absürt hocam, cin olduğunu söylemedim. Size absürt gelebilir ben bir şey yapamam, herkesi memnun edemem.
Tamam diyelim ki bu olay gerçek ve o gördüğünüz Cin değil. Nedir sizce bir düşünelim.

Uzaylı olabilir mi? Gezegenler arası seyahat edebilecek kadar gelişmiş bir canlı türü senin odana girdi ve tesadüfe bak! O sırada sen video çekiyordun ve kameraya yansıdı. Bu seçenek bana mantıklı gelmedi.

O zaman ruh diyelim. Belki seni seven ölmüş birinin ruhu geldi. Hmm. Bir düşünelim. Ben ruh olsam ve istediğim insanın yanına gidebiliyor olsam kesinlikle o video çekerken arkasından geçmem. Onu görebilme fırsatım varsa geçer karşısına onu izlerim. Neden sağda solda dolanayım.

Peki senin yorumun ne? Bu olayda sence ne yaşandı? O gördüğün nedir? Fikrini çok merak ettim doğrusu. Bu arada bu yazdıklarım kesinlikle aşağılamak ya da dalga geçmek için değil. Kimseyi kırmak da istemem kırdıysam özür dilerim. Bu tarz konularda çıldırıyorum. Bildiğim şeyler var ve bilmeyen insanların biliyormuş gibi konuşması beni delirtiyor.

Allah kimseye yaşatmasın inşallah bu arada kısa gölge deyincede aklıma getirdin bazen gece uyanıp tuvalete gittikten sonra kısa gölgeler görüyorum birkaç kere çok korkmuştum ama kardeşimmiş uykusunu almış geziyor 😁

Fıldır fıldır dolansın hocam, ama sizi de fazla korkutmasın Allah korusun yaptığınız bir hamle kardeşinize pahalıya patlayabilir. (!) 😂

Tamam diyelim ki bu olay gerçek ve o gördüğünüz Cin değil. Nedir sizce bir düşünelim.

Uzaylı olabilir mi? Gezegenler arası seyahat edebilecek kadar gelişmiş bir canlı türü senin odana girdi ve tesadüfe bak! O sırada sen video çekiyordun ve kameraya yansıdı. Bu seçenek bana mantıklı gelmedi.

O zaman ruh diyelim. Belki seni seven ölmüş birinin ruhu geldi. Hmm. Bir düşünelim. Ben ruh olsam ve istediğim insanın yanına gidebiliyor olsam kesinlikle o video çekerken arkasından geçmem. Onu görebilme fırsatım varsa geçer karşısına onu izlerim. Neden sağda solda dolanayım.

Peki senin yorumun ne? Bu olayda sence ne yaşandı? O gördüğün nedir? Fikrini çok merak ettim doğrusu. Bu arada bu yazdıklarım kesinlikle aşağılamak ya da dalga geçmek için değil. Kimseyi kırmak da istemem kırdıysam özür dilerim. Bu tarz konularda çıldırıyorum. Bildiğim şeyler var ve bilmeyen insanların biliyormuş gibi konuşması beni delirtiyor.

Bilmeyen insanım evet hocam. Bildiğiniz şeyleri açıklayın ki bizde bilgilenelim. Bir hocadan mı duydunuz yoksa Google amcada mı araştırdınız?

Omen o kanka fark etmemişsindir sen.

Watch them run (!)

Tamam diyelim ki bu olay gerçek ve o gördüğünüz cin değil. Nedir sizce bir düşünelim.

Uzaylı olduğuna ben inandım hocam.

Olabilir hocam, kendisiyle yakın arkadaşız zaten ziyaretime gelmiştir yüksek ihtimal. 😂
Tüh be smoke atarken Cypher'in kameralarına yakalandık demiştir. 😁

Geri
Yukarı