Yaşadığınız şehirdeki sorunlar

İstanbul. Çok fazla suriyeli var. Sokakta o suriyeli iğrenç insanları görmek istemiyorum. Burası türkiye, arabistan veya suriye değil. 2. Olarak burada hayat çok pahalı.

Bursa gürültü kirliliği. Eline iki kilo mandalina alan sokağa çıkıp bağıra bağıra satıyor. Sabah akşam hiç fark etmiyor. Eskici, satıcı yanında belediyenin olduğunu tahmin ettiğim geri dönüşüm aracı her perşembe geliyor yarım saat kendi müziği eşliğinde atık topluyor. Son zamanlarda bir de davul çalarak para toplama adeti çıktı. Belediyenin bu konuda herhangi önleyici bir işlem yaptığını görmedim. Gürültü kirliliği çok fazla.

Bursa gürültü kirliliği. Eline iki kilo mandalina alan sokağa çıkıp bağıra bağıra satıyor. Sabah akşam hiç fark etmiyor. Eskici, satıcı yanında belediyenin olduğunu tahmin ettiğim geri dönüşüm aracı her perşembe geliyor yarım saat kendi müziği eşliğinde atık topluyor. Son zamanlarda bir de davul çalarak para toplama adeti çıktı. Belediyenin bu konuda herhangi önleyici bir işlem yaptığını görmedim. Gürültü kirliliği çok fazla.

Bursa'da fazla mülteci var mı? Bende Bursa'yı ziyaret etmiştim, ziyaretim sırasında göze batan sayıda mülteci göremedim ama yine de bi' sorayım dedim.
Ve yaşadığın şehirden memnun musun? Genel olarak ortam nasıl?

Geri
Yukarı