Yaşanacak en kötü ülkeler hangileri?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Sen kendinden altta olan ülkeler ile kıyaslarsan kendini yerinde sayarsın hayatın boyunca.
Dönde bir bak Avrupa ülkelerinde ya da Amerika'da yaşayan insanlar maaşları ile emeklerinin karşılığı ile neler alabiliyor ya da emekli oldukları zaman ne gibi ayrıcalıklara vs sahip oluyor bir de ülkemize bak daha yazacak çok şey var da neyse.
Ben ülkemizi çok mu üstün gördüm? Doğru düzgün okusana. Ya en kötü ülke değiliz dedim sen karşılaştırma diyorsun. En kötü ülke soruyor ben durumumuzu anlattım. Kötü olduğunu kabullendim ve biliyor herkes. Şuan biz Afrika ülkelerinden kötüyüz demi? Buna cevap ver iki satır yazdım orada.

Ekonomi dışında aslında ülkemiz gayet güzel bir ülkedir. Suudi Arabistan gibi bir ülke ile aynı listede yer alması bile bir hakarettir.

Tamam da kardeşim. Her şeyin başı ekonomidir sonuçta. Yukarıda da yazdım. Ekonomi iyi ise insanlarda mutludur. Ne hırsızlık olur ne cinayet, nede başka bir şey. Battı bitti dedikleri İskandinav ülkelerine bir baksanıza. Bu kadar tatava yapmaya ne gerek var. Ekonomi kötü ise her şey kötüdür. Ekonomi iyi ise her şey iyidir.

En kötü ülkeler yazıyor başlıkta. Türkiye iyi bir ülke değil kabul, ama en kötü ülke de değil abartmayın.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı