Yaşanacak en kötü ülkeler hangileri?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Sen kendinden altta olan ülkeler ile kıyaslarsan kendini yerinde sayarsın hayatın boyunca.
Dönde bir bak Avrupa ülkelerinde ya da Amerika'da yaşayan insanlar maaşları ile emeklerinin karşılığı ile neler alabiliyor ya da emekli oldukları zaman ne gibi ayrıcalıklara vs sahip oluyor bir de ülkemize bak daha yazacak çok şey var da neyse.
Yani biliyoruz o karşılaştırmalar kötü. Şuan ekonomi,adalet, bazı insanlar vs. cidden kötü olabilir. Yani sen bunları görmedin galiba?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Böyle onlarca ülke var ve bu sadece afrika... Diğerlerini saymıyorum. Sen şuan bir ekonomiye vb. şeylere bakarak en kötü ülkeyiz diyorsan sana yazıklar olsun. Sen ülke görmemişsin diyorum. Evet keşke o durumlarda da çok iyi olsak ama şuan bu. İnşallah en yakın zamanda oluruz. O alım gücü karşılaştımalrını her gördüğümde cidden üzülüyorum. Ama biz şuan bir ülkeyiz. Birşeylerimiz var demi? Çoğunluk evlerinde kalabiliyor. Ama evi olmayanda var biliyoruz bunu. Ama böyle en kötü ülke değiliz keşke o evi olmayanlar, eve ekmek götüremeyenlerde iyi durumda olsalar.

Öyle bir anlatıyorsunuz ki sanki yemek bulamıyoruz, yol yok, günlük 1 dolar gelir var, ülke birkaç barakadan ibaret. Durumumuz Avrupa ülkelerine göre kötü olabilir ama çoğu Afrika ülkesinden iyi durumdayız.

Bana göre Hindistan olabilir. İğreniyorum biraz 😅

Türkiye yazınca herkes nasıl ters Mevlana gibi döndü...

Türkiye iyi durumda değil, adalet sistemi, eğitim sistemi, insanlar, zihniyet sorunları...

Gibi liste uzar...
Bende Türkiyeyi sevmiyorum, ne siyasi ne toplumsal ne de ikili ilişkilerinden memnunum, ancak çok daha kötüleri var. Bunlar artık kötünün kötüsü.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

1610811941140.png

Bu b*k çukurunda dünyanın tüm iti kopuğu, uyuşturucu
taciri, tecavüzcüsü , katili yaşamaktadır buradaki tüm ülkeler
dünyanın yaşamak için en kötü ülkeleridir. +Hindistan.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı