Yaşanacak il tavsiyesi

Neresi

• Çanakkale

Oy: 32 25,4%
  • Kocaeli

Oy: 4 3,2%
  • Bursa

Oy: 29 23,0%
  • Balıkesir

Oy: 7 5,6%
  • Muğla

Oy: 54 42,9%

• Oy verenlerin toplamı
    126
Kardeş git İzmir'e kafanı dinle memleketim diye demiyorum ama herkes birbirine saygılı ne giydin derdi yok sevgilinle el ele gez hoşgörülü'ler kısacası sanki başka bir ülke gibi.
Kocaeli'de yaşıyorum Kocaeli'ye asla gelmemeni tavsiye ederim hep başın ağırır.
İzmir benlik değil istesem de gidemem zaten ve oranın kaliteli bölgelerinde kiralar çok yüksek.

Son düzenleyen: Moderatör:
En azından IQ'suz insanlar yok :)

O halde Muğla daha mantıklı olacaktır.
Ölçüm mü yaptın? İzmir'in güzel taraflarında oturmadıktan sonra İzmir de çok ahım şahım bir şehir değil yani. Abartmaya gerek yok. Güzel taraflarının kiraları da, fiyatları da belli tabii ki.

Ölçüm mü yaptın? İzmir'in güzel taraflarında oturmadıktan sonra İzmir de çok ahım şahım bir şehir değil yani. Abartmaya gerek yok. Güzel taraflarının kiraları da, fiyatları da belli tabii ki.
İzmir'in çoğu şehiri gayet güzel acaba gittiniz mi? :)

İzmir'in çoğu şehiri gayet güzel acaba gittiniz mi? :)
Gittim. Belediyenin kapamadığı çukurları da gördüm, beğendiğim ilçeler, belediyeciliği iyi ilçeler de gördüm. Görmesem bu kadar emin neden konuşayım?

Ankara'dan başka yerde yaşamam yaşamıyacağım havası bile farklı size Ankarayı tavsiye ederim.
Hocam hergün egzos kokusundan başka bir şey çekemiyoruz hava olarak burnumuza. :D bende Ankara'da yaşıyorum, ama fırsatım olsa tabii ki Bursa'ya taşınmayı tercih ederim.

Geri
Yukarı