Yaşanacak yer tavsiyesi

İstanbul direkt elendi zaten hocam. Önemli kararlar bunlar iyice araştırıp karar vermek gerekir.

Çok sosyal biri değilim. İnsanlar olmasa da olur ama Türkiye'de öyle bir yer yok sanırım. Güzel villa kentler görüyorum ama hep Arapça ve çok pahalı. Yurt dışı daha ucuz geliyor, insanların bu karaktersizliği beni yurt dışına iteliyor.

Sizce Türkiye'de yaşanacak en iyi il / mahalle neresi?
1-2 sene içerisinde yerleşmeyi düşünüyorum. Spor olarak yürüyüş yapabileceğim ve yakınlarında havuz olan bir mahalleye taşınmayı düşünüyorum.
Biraz araştırma yaptım genelde apartman tarzı evler hakim. Site olabilir veya Amerikan tarzı evlerin olduğu yerler var mı?

Çanakkale.

Çok sosyal biri değilim. İnsanlar olmasa da olur ama Türkiye'de öyle bir yer yok sanırım. Güzel villa kentler görüyorum ama hep Arapça ve çok pahalı. Yurt dışı daha ucuz geliyor, insanların bu karaktersizliği beni yurt dışına iteliyor.
Yurtdışı gibi bir imkanınız varsa nede Türkiyede zaman kaybediyorsunuz?Ben olsam durmam burda. Kurtulun hayatınızı yaşayın :)

İzmir merkezde böyle yer zor. Güzelbahçe, Balçova size yakın kalır. İnternetten bir de öyle yerlere bakın bakalım.

Merkez istemiyorum hocam.

Hocam biraz daha detaylı ilçe veya mahalle olarak verir misiniz? Memnun olduğunuz belediye var mı? Hem kültürel hem sosyal olarak avantajlı.
Yurt dışı gibi bir imkanınız varsa ne de Türkiye'de zaman kaybediyorsunuz? Ben olsam durmam burada. Kurtulun hayatınızı yaşayın :)

Onu da çok düşündüm hocam ama dezavantajları da çok maalesef.

Belediyelerin sitelerinde faaliyet raporlarını inceliyorum, en çok şikayetler genelde kötü koku oluyor. Daha altyapı sorununu çözemeyen beldiyelerde oturmam. Refah yerlerde maalesef böyle olunca kötü koku olmasın daha ne isteyelim diyor insanlar. Param olsa gider iş adamlarının oturduğu villa kentlerde oturur kimseyle uğraşmam.

Belediyelerin sitelerinde faaliyet raporlarını inceliyorum, en çok şikayetler genelde kötü koku oluyor. Daha altyapı sorununu çözemeyen beldiyelerde oturmam. Refah yerlerde maalesef böyle olunca kötü koku olmasın daha ne isteyelim diyor insanlar. Param olsa gider iş adamlarının oturduğu villa kentlerde oturur kimseyle uğraşmam.
Uğraşıyoruz tamda şuan uğraşıyoruz :D Stresten başka birşey değil

Geri
Yukarı