Yaşı Küçük Olup da Anneye Küfür Eden Kitle

CrazyHead

Kilopat
Makaleler
3
Şu sıralar arkadaşlarımla Skype ile konuşuyoruz. Her zaman neredeyse böyle bir kesimle karşılaşıyorum gel adam akıllı konuşalım diyorum çocuk Skype kapıyor veya beni engelliyor. Bu durum şu aralar fazla artmaya başladı ben küfür etmeyi fazla sevmem ama benimde bir sınırım var bu tür durum yaşayanlar cevap verebilir mi ? Hatta bir resim koyayım.

ASD.jpg

Küfrü sansürledim.

Son düzenleme:
Şu sıralar arkadaşlarımla Skype ile konuşuyoruz. Her zaman neredeyse böyle bir kesimle karşılaşıyorum gel adam akıllı konuşalım diyorum çocuk Skype kapıyor veya beni engelliyor. Bu durum şu aralar fazla artmaya başladı ben küfür etmeyi fazla sevmem ama benimde bir sınırım var bu tür durum yaşayanlar cevap verebilir mi ? Hatta bir resim koyayım.

Eki Görüntüle 184603

Küfrü sansürledim.
Mesela bana CS:GO küfrettiler. Bana küfretseler üstüme bile alınmam ama anneme karşı ağza alınmayacak şekilde küfür edince, delilleriyle beraber karakola gittim. Savcılık dediler, boş ver diyip bitirdim olayı. Ama birdaha böyle bir şey olursa savcı mavcı dinlemem sonuna kadar giderim.

Sana tavsiyem ya sabır çekmen, bende işe yaramakta. (y)

Ailenin ve okulların düzgün eğitim verememeleri olarak görüyorum ben bunu. Ailenin belli bir yaşa kadar çocuklarının bilgisayar başında ne yaptığını nelerle ilgilendiğini takip etmesi lazım. Bu çocuklar klavye başında oturmanın kimsenin onlara bir yapamayacağını düşündükleri için bu şekildeler ne yazık ki. Leage Of Legends oynuyorum özellikle TR sunucusunda iyi oynasan rakip takım kötü oynasan kendi takımının hakaretlerine maruz kalıyorsun genel olarak her oyunda ve her yerde bu durum var.

Çok takma hocam yapacak bir şey yok ailesinin terbiye veremediklerine sen vermeye çalışsan da dinleyen yok üste hakarete maruz kalıyorsun. Engelleyerek bir nebze olsun kurtulabilirsiniz.

Ailenin ve okulların düzgün eğitim verememeleri olarak görüyorum ben bunu. Ailenin belli bir yaşa kadar çocuklarının bilgisayar başında ne yaptığını nelerle ilgilendiğini takip etmesi lazım. Bu çocuklar klavye başında oturmanın kimsenin onlara bir yapamayacağını düşündükleri için bu şekildeler ne yazık ki. Leage Of Legends oynuyorum özellikle TR sunucusunda iyi oynasan rakip takım kötü oynasan kendi takımının hakaretlerine maruz kalıyorsun genel olarak her oyunda ve her yerde bu durum var.
LOL konusunu açmayın hocam, küfür eden veletlerden gına geldi artık.

Bende 12 yaşındayım, biliyorum. Ama öyle önüne gelene küfür etmem hani. Benden daha büyük abi gelmiş. "Sanane p**, istediğim herkese küfrederim." diyor. Anlamını bilmiyor, ama söylüyor. Bende sıkılıyorum fakat yapacak bir şey yok. Bazen topluluk sunucularında adminken nick değiştirip giriyorum. Gelmiş, bana laf ediyor. Acımadan ban. Bu servere verdiği emek çöpe gidiyor. Umrumda mı? Hayır, asla değil. Acımasız olmak gerekli yaşamak için.

Yeni konular

Geri
Yukarı