Yaşım 15 ve boyum çok kısa

Bende kendimden biliyorum uzun zamandır aktif basketbol oynuyorum hiçbir etkisi yok.
Google da şöyle bir şey mevcut. Düzenli zıplamak boy uzatır mı? Jumping Jack olarak da bilinen zıplama hareketi en temel boy uzatma hareketidir. Zıpladıkça bacak kasların uzar, kıkırdaklar esner. Tüm bunlar da boy uzamasını sağlar. Basketbolcuların o kadar uzun olmasının en büyük nedeni sürekli zıplama egzersizi yapmalarından kaynaklanır. / Aslında asıl önemli olan genetiktir. Yine de umudu kaybetmemek lazım :)

Google da şöyle bir şey mevcut. Düzenli zıplamak boy uzatır mı? Jumping jack olarak da bilinen zıplama hareketi en temel boy uzatma hareketidir. Zıpladıkça bacak kasların uzar, kıkırdaklar esner. Tüm bunlar da boy uzamasını sağlar. Basketbolcuların o kadar uzun olmasının en büyük nedeni sürekli zıplama egzersizi yapmalarından kaynaklanır. / aslında asıl önemli olan genetiktir. Yine de umudu kaybetmemek lazım :)

Google yeterli bir kaynak değil.

Google da şöyle bir şey mevcut. Düzenli zıplamak boy uzatır mı? Jumping Jack olarak da bilinen zıplama hareketi en temel boy uzatma hareketidir. Zıpladıkça bacak kasların uzar, kıkırdaklar esner. Tüm bunlar da boy uzamasını sağlar. Basketbolcuların o kadar uzun olmasının en büyük nedeni sürekli zıplama egzersizi yapmalarından kaynaklanır. / Aslında asıl önemli olan genetiktir. Yine de umudu kaybetmemek lazım :)
Google böyle bir şey yazmamıştır. Tam kaynak verin.

Herkese cevaplarından ötürü teşekkür ederim yaşım 16 Eylül'de 17 olacağım boyum şu an ise 171. zaten yaşım ilerledilçe bilgi, karakter ve ahlakın daha değerli olduğunu anladım.

Yeni konular

Geri
Yukarı