Yaşlı adamı tren raylarına iten saldırgana müebbet hapis cezası

FCLivorno

Hectopat
Yer
Leningrad
İngiltere'nin başkenti Londra'da 91 yaşında bir adamı metro raylarına iten saldırgan müebbet hapis cezasına çarptırıldı. Paul Crossley adındaki saldırganın daha önce başka birini daha aynı şekilde trenin altına itmeye çalıştığı ortaya çıktı.
...

Ayakkabı kutularında dolar kaçırmak pahalı oluyor o zaman sanırım.
Sen bizim ülkemizde adalet ve hukuğun çok iyi olduğunu mu savunuyorsun?
Ahahahaha. Burada kurallar var, bu yüzden haddimi aşmak istemiyorum. Dar görüşlü insanlarsınız, hemde çok çok dar! Ayakkabı kutularıyla çalıyorlarmış. E tamam o zaman. Müdahale etsene buna. Tepkini koy ortaya. Burada böyle yazınca kendini muhalif veya aydın mı sanıyorsun. Yaptığınız da muhalefet olsa. Sadece oturduğunuz yerden eleştiriyorsunuz, buna alışmışsınız siz.

Ahahahaha. Burada kurallar var, bu yüzden haddimi aşmak istemiyorum. Dar görüşlü insanlarsınız, hemde çok çok dar! Ayakkabı kutularıyla çalıyorlarmış. E tamam o zaman. Müdahale etsene buna. Tepkini koy ortaya. Burada böyle yazınca kendini muhalif veya aydın mı sanıyorsun. Yaptığınız da muhalefet olsa. Sadece oturduğunuz yerden eleştiriyorsunuz, buna alışmışsınız siz.
Susmak, herşeyi kabullenmektir. En azından gerçeği biliyorlar, bir söz vardır ya ''Farkında olmaktansa cahil mi ölseydim.''

Geri
Yukarı