Yaşlı adamı tren raylarına iten saldırgana müebbet hapis cezası

Size de başarılar. Unutmayın aynı ülkede yaşıyoruz. Birbirimizi sevmesekte tevazu göstermek güzel bir şey olmalı. İyi günler.
E güzel kardeşim ben seni sevmeyeyim mi diyorum. Normal düzgünce bir soru sordum. Verdiğin cevaplara bak. Sanki Pentagon'un kullandığı bilgisayarların şifresi ne diye sordum. Demediğin laf kalmadı. Aynı ülkede yaşadığımız için zoruma gidiyor zaten bu anlaşamamazlık. Doğrulara doğru, yanlışlara yanlış demeyi bir türlü öğrenemedik. İyi günler.

Size de başarılar. Unutmayın aynı ülkede yaşıyoruz. Birbirimizi sevmesekte tevazu göstermek güzel bir şey olmalı. İyi günler.
İyi tamam da gerçek olan bir şeyi yazmak muhalefet etmek değildir ki. Sadece doğruyu söylemektir. Düşman değiliz tabii ki. Öyle olsa gülümsemem. :) Gerçi Berwar sevmez gülenleri ama boşver. 😀

Son düzenleme:
E güzel kardeşim ben seni sevmeyeyim mi diyorum. Normal düzgünce bir soru sordum. Verdiğin cevaplara bak. Sanki Pentagon'un kullandığı bilgisayarların şifresi ne diye sordum. Demediğin laf kalmadı. Aynı ülkede yaşadığımız için zoruma gidiyor zaten bu anlaşamamazlık. Doğrulara doğru, yanlışlara yanlış demeyi bir türlü öğrenemedik. İyi günler.
Cevabı vermedim mi sizce? Daha ne söylememi bekliyorsunuz. Adalet, hak, hukuk bunlar malesef ülkemizde sözü geçmeyen şeyler. Tutumunuza karşıyım ben.

• Beğen
İfadeler: WTC
Cevabı vermedim mi sizce? Daha ne söylememi bekliyorsunuz. Adalet, hak, hukuk bunlar malesef ülkemizde sözü geçmeyen şeyler. Tutumunuza karşıyım ben.
İstediğim bunu duymaktı işte. Ama bu muhalefet yapmak olmuyor. Senin de kabul ettiğin bir konu hakkında gerçekleri söylüyoruz. Tartışma zaten o yüzden uzuyor.

Benzer bir saçmalık da maalesef Kadıköy'de yaşanmıştı. Cinayeti işleyen de deli ayağına yatıp durumdan sıyrılmaya çalışmıştı ama uğraşlar sonucu ceza aldı. İlginç olan İngiltere'de yaralama ile Türkiye'de cinayet neredeyse aynı cezada. Nuh da yaralansaydı eminim adam ufak bir cezayla yırtardı bu işten.
...

Geri
Yukarı