Yaşlı adamı tren raylarına iten saldırgana müebbet hapis cezası

Perspektif bir bakış açısı uygularsak, adalet sistemi sadece basına ve medyaya göre kötü. Bizim düşüneceğimiz şeylere ise basın ve medya karar veriyor. Siyasi gündeme bu yaşanan olaylar taşınmıyor neden ? Ya işlerine gelmiyor, ya da öyle birşey yok. Algı operasyonundan ibaret;
bkz. Polisin silahını almaya çalışan adam.
Hemen şöyle söyleyeyim, bahsettiğiniz gibi bir durum yok. Tren kazası, Soma faciası gibi birçok örnek var önümüzde. Medya ve basın ile ulaşmıyoruz genelde habere. İnternet üzerinden doğru haber kaynaklarından ulaşıyoruz.
Ayrıca Şule Çet davası da iyi bir örnek! Aylarca araştırıldıktan sonra ufak bir kımırdama oldu hukuk sisteminde.
Ben adaletin olduğundan bahsettim mi peki?
150 TL ödeyip serbest kalanların olduğunu kabullenmemek biraz öyle bence. Ben muhalefet yapmıyorum. Gerçeği yazıyorum.

Son düzenleme:
Ahahahaha. Burada kurallar var, bu yüzden haddimi aşmak istemiyorum. Dar görüşlü insanlarsınız, hemde çok çok dar! Ayakkabı kutularıyla çalıyorlarmış. E tamam o zaman. Müdahale etsene buna. Tepkini koy ortaya. Burada böyle yazınca kendini muhalif veya aydın mı sanıyorsun. Yaptığınız da muhalefet olsa. Sadece oturduğunuz yerden eleştiriyorsunuz, buna alışmışsınız siz.
Ben sana basit bir soru sordum. Sadece cevabını vermen yeter. "Sen bizim ülkemizde adalet ve hukuğun çok iyi olduğunu mu savunuyorsun?" tekrar edeyim. Geniş görüşlü kardeş :) Ülkemizde de lafta kurallar var fakat haddini aşan çok kişi var. Rahat ol yani burada haddini aşmışsın ne olur ki? :) Alice harikalar diyarında yaşıyoruz sanıyorsun galiba.

Ben sana basit bir soru sordum. Sadece cevabını vermen yeter. "Sen bizim ülkemizde adalet ve hukuğun çok iyi olduğunu mu savunuyorsun?" tekrar edeyim. Geniş görüşlü kardeş :) Ülkemizde de lafta kurallar var fakat haddini aşan çok kişi var. Rahat ol yani burada haddini aşmışsın ne olur ki? :) Alice harikalar diyarında yaşıyoruz sanıyorsun galiba.
😂😂😂

Değerli zamanınızı harcadıysam çok mahcup olurum. Kusuruma bakmayınız lütfen.

Son düzenleyen: Moderatör:
İşte bundan bahsediyorum. Duvara anlatmıyorsun ama saygısızın önde gidenisin. Ben sizi dikkate ve ciddiye alıyorum. Emojiye takılmışsınız canınız sağolsun.
Ben seninle yüz yüze konuşup yüz ifadeni mi görüyorum? Sanal ortamda emojiler duyguları yansıtmak için kullanılır. Ciddi olarak sorduğum bir soruya pişmiş kelle gibi sırıtan emoji yollarsan, kusura bakma da beni ciddiye aldığını ve dikkate aldığını hiç düşünmem. Bana saygısızlık yaptığını düşünürüm. Kalkmışsın bana saygısız diyorsun. Ayrıca gayet normal bir soru sormuştum, fikrini öğrenmek için. Saygısız olduk bir de yahu. Tövbe tövbe. Neyse uzatmaya gerek yok. Hayatta başarılar.

Ben seninle yüz yüze konuşup yüz ifadeni mi görüyorum? Sanal ortamda emojiler duyguları yansıtmak için kullanılır. Ciddi olarak sorduğum bir soruya pişmiş kelle gibi sırıtan emoji yollarsan, kusura bakma da beni ciddiye aldığını ve dikkate aldığını hiç düşünmem. Bana saygısızlık yaptığını düşünürüm. Kalkmışsın bana saygısız diyorsun. Ayrıca gayet normal bir soru sormuştum, fikrini öğrenmek için. Saygısız olduk bir de yahu. Tövbe tövbe. Neyse uzatmaya gerek yok. Hayatta başarılar.
Size de başarılar. Unutmayın aynı ülkede yaşıyoruz. Birbirimizi sevmesekte tevazu göstermek güzel bir şey olmalı. İyi günler.

Yeni konular

Geri
Yukarı