Yatılı mı? Servis mi?

Taylan Dinler

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Meslek
Müzisyen
Selamlar arkadaşlar, okulum başladı sizce her pazartesi servisle gidip gelmek mi yoksa yatılı kalmak mı?

Aile hasreti çekmem, evimi yadırgamam diyorsanız yatılı kalın. Servis uzun yollarda bence işkence oluyor.

Ama in bin falan olmayacak. Yatılı kalmayıp metroyla gideyim dedim denedim bir kere, acayip yorucu oluyor. Bir metrodan in bir metroya koş merdivenlerden paldur küldür koş Ring'e bin. Ankara'da yaşayanlar beni çok iyi anlayacaktır.
Buna ancak sen karar verebilirsin diye düşünüyorum. Bir ihtimal artı ve eksi listesi yapıp atarsan yardımcı olabiliriz.

Ailemi özlerim. Ve orada nasıl arkadaşlar olacağını da bilmiyorum. Sınıfım belli oldu hatta WP grubu bile açtık. Arkadaşlarımdan hiç yatılı kalan yok.

Ailemi özlerim. Ve orada nasıl arkadaşlar olacağını da bilmiyorum. Sınıfım belli oldu hatta WP grubu bile açtık. Arkadaşlarımdan hiç yatılı kalan yok.

Tavsiyem servis ile gidip gelmeniz, takın kulağınıza kulaklığınızı ve müziğinizi dinleyerek gidin okula. Yatılının size zor geleceğini düşünüyorum.

Tavsiyem servis ile gidip gelmeniz, takın kulağınıza kulaklığınızı ve müziğinizi dinleyerek gidin okula. Yatılının size zor geleceğini düşünüyorum.

Evet. Zaten çok duygusal bir insanım kanser olmadan bitiremem okulu. :D ama işin kötü bir yanıda var. Servisler şu an yok ama okul var. Her şey yarım yamalak. Uzaktan gelenleri hiç düşünmeyen bir okul.
Yol kaç saat sürecek?

21 km. Tahminimce 1 saat falan sürer.

Geri
Yukarı