Yavaş internet hızı gerekçesiyle paket iptal ettirilir?

sweea

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, internette gördüğüm bir haberde internet hızlarının vaat edilenden yavaş olması durumunda cayma bedeli olmaksızın iptal edebileceğimiz söyleniyordu. Benim son 2 gündür internet hızım çok düşük oyunlarda 2 kat daha fazla ping almaya başladım. Zaten dünyaya göre düşük olan internetim üstüne daha da yavaş olmaya başladı anlayacağınız. Elimde 2 3 video ve ekran görüntüleri var. İptal ettirmek istiyorum interneti ancak 1200TL cayma bedeli istiyor beyefendiler. Yakın zamanda çıkan kanunu kullanarak ücretsiz iptal ettirebilir miyim sizce? Eğer ettirebilirsem nereye başvurmalıyım? (24Mbps almam gerekiyor normalde)

Ekran Görüntüsü (28).png

WhatsApp Image 2022-01-23 at 6.00.45 PM.jpeg

Bunlarda eskiden aldığım hızlar.

WhatsApp Image 2022-01-23 at 6.00.48 PM.jpeg

Müşteri hizmetlerini arayıp neden internet hızının düşük odluğunu sor. Eğer çözüm bulamazlar ise THH mahkemesine gidip iptal edebilirsin(zorluk çıkarmaları durumunda).

Müşteri hizmetlerini arayıp neden internet hızının düşük odluğunu sor. Eğer çözüm bulamazlar ise THH mahkemesine gidip iptal edebilirsin(zorluk çıkarmaları durumunda).

Hocam mesela altyapınızın alacağı hız o +4 -4 download oynama ihtimali var gibi şeyler deme hakları var mı?

Merhaba, internette gördüğüm bir haberde internet hızlarının vaat edilenden yavaş olması durumunda cayma bedeli olmaksızın iptal edebileceğimiz söyleniyordu. Benim son 2 gündür internet hızım çok düşük oyunlarda 2 kat daha fazla ping almaya başladım. Zaten dünyaya göre düşük olan internetim üstüne daha da yavaş olmaya başladı anlayacağınız. Elimde 2 3 video ve ekran görüntüleri var. İptal ettirmek istiyorum interneti ancak 1200TL cayma bedeli istiyor beyefendiler. Yakın zamanda çıkan kanunu kullanarak ücretsiz iptal ettirebilir miyim sizce? Eğer ettirebilirsem nereye başvurmalıyım? (24Mbps almam gerekiyor normalde)

Eki Görüntüle 1279507

Eki Görüntüle 1279506
Bunlarda eskiden aldığım hızlar.

Eki Görüntüle 1279516

Hız nedeniyle iptal %70 oranında mümkün.
Müşteri hizmetleriyle görüşün.

Müşteri hizmetlerini aradım cayma bedelini sormak için neden cayma bedelini sorduğumu memnun olup olmadığımı sordu bende internetin yavaş olduğunu ve memnun olmadığımı söyledim ardından bir şeyler yaptı ve internet anlık olarak hızlandı sonrasında yeniden yavaşladı. 2. attığım fotoğraftan görebilirsiniz anlık olarak 26 oldu sonrasında yeniden düştü.

Yeni konular

Geri
Yukarı