Yayıncı ve YouTuber çekilişleri gerçek mi?

Çağrı taner gerçek mi?
Evet? Faturalı işlem yapıyor, milli piyangodan izinli çekilişler düzenliyor.
Ben çağrı taner in gerçekten verdiğini sanmıyorum. Bir sürü kişinin postlarını çalıyor ve etiket bile koymuyor.
Gönderilerinin repost olması çekilişlerinin gerçekliğini değiştirmez.

1610432191304.png

Evet? Faturalı işlem yapıyor, milli piyangodan izinli çekilişler düzenliyor.

Gönderilerinin repost olması çekilişlerinin gerçekliğini değiştirmez.

@imnotagamer @Alfred Lafonde komik olan ne? Yazılı olarak fikrinizi belirtmekten aciz misiniz?

Çağrı Taner’in avukatısın sanırım.

Çağrı Taner, Webtekno gibi yerlerin yaptıkları gerçek.

@imnotagamer komik olan ne?
Çağrı Taner'in yaptığı çekilişlerden birinde üniversiteden arkadaşımın adı açıklanmıştı 2 sene önce. O hafta cuma günü kazananları sayfasından paylaştı ama o da ne? Arkadaşın adı yok. 😀 Şikayetvar sitesinde bununla ilgili birçok şikayet görebilirsin.

Çağrı Taner’in avukatısın sanırım.
Yo, bi' doğruyu savunmak için illa o şahsın avukatı mı olmam lazım? Bu çok bilmişlik nereden geliyor?
Bu arada Çağrı hocam şu girmek için bin bir takla attığınız forumda (r10.net’e TC kimlik numarası girilirse sorun olur mu?) en eski İnstagram satıcılarından birisi, birisini suçlamak; laf atmak bu kadar kolay olmamalı. Herkesin her konu hakkında bilgisi var.

+"Ganga çekiliş çığmadı bana yaw"
-"Nası olm 31251213532 hesaptan gatıldığ"
+"Ne bilm"
-"Yalan olm bu çekilişler yaw verirler mi yaw öyle hediye yaw"
+"hihiğ hağlısın ganga"

Çağrı Taner'in yaptığı çekilişlerden birinde üniversiteden arkadaşımın adı açıklanmıştı 2 sene önce. O hafta cuma günü kazananları sayfasından paylaştı ama o da ne? Arkadaşın adı yok. 😀 Şikayetvar sitesinde bununla ilgili birçok şikayet görebilirsin.
"Açıklanmıştı" derken? Nerede?
Şikayetvar ciddiye alınacak bir platform değil.

Yo, bi' doğruyu savunmak için illa o şahsın avukatı mı olmam lazım? Bu çok bilmişlik nereden geliyor?

Kendi Twitter sayfasında. Arayan soran da olmadı. Çağrı Taner'in izinli yaptığı çekilişten hediye kazananlar nedense hiç paylaşım yapmıyorlar kendi hesaplarından, farkında mısın? Düşünsene, araba kazanıyorsun ve hiç resim yok. 😀

Bu arada çağrı hocam şu girmek için bin bir takla attığınız forumda (r10.net’e TC kimlik numarası girilirse sorun olur mu?) en eski Instagram satıcılarından birisi, birisini suçlamak; laf atmak bu kadar kolay olmamalı. Herkesin her konu hakkında bilgisi var.

+"ganga çekiliş çığmadı bana yaw"
-"Nasıl olm 31251213532 hesaptan gatıldığ"
+"Ne bilm"
-"Yalan olm bu çekilişler yaw verirler mi yaw öyle hediye yaw"
+"Hihiğ hağlısın ganga"

Senin gibi bir insanı ciddiye almak çok zor. Beni rencide etmek için eski başlıklarıma bile gitmişsin. Kara listeme yer kazandınız.

Geri
Yukarı