Yayıncı ve YouTuber çekilişleri gerçek mi?

Senin gibi bir insanı ciddiye almak çok zor. Beni rencide etmek için eski başlıklarıma bile gitmişsin. Kara listeme yer kazandınız.
Hahahah, sürü psikolojisinin en büyük örneğisiniz.
Evet arkadaşıma iPhone 11 çıktı ve geldiğini de gördüm. Sponsorlar ile yaptığı için yani parayı o vermediği için inanılmayacak bir kısmı yok. Size çıkmadı diye gerçek değil diyemezsiniz.
İnstagram üzerinde toplam 150m+ takipçisi olan, hesaplarının en ucuz reklam fiyatı ülkemizde ki asgari ücret olan (bu 35k TL ye kadar çıkıyor) birisinin sponsorlardan gelecek paranın bir kısmı ile alınacak hediyelere ihtiyacı yoktur. Çağrı Taner bir medya şirketi, çekilişler yalan olsa 1 zıplar, 2 zıplar 3. de ters kelepçe alınırdı. Sanki dingonun ahırında yaşıyormuş gibi davranıyor herkes; Hiç kural yok, devlet hiçbir şeyi denetlemiyor gibi.

Çekiliş yapıp BMW araç hediye edenler, yanında bir sürü telefon ve bilgisayar hediye edenler var. Şahsen takipçi kasmaktan başka bir olayı yok bunların... Kim bu dönemde araba hediye eder?

Çekiliş yapıp BMW araç hediye edenler, yanında bir sürü telefon ve bilgisayar hediye edenler var. Şahsen takipçi kasmaktan başka bir olayı yok bunların... Kim bu dönemde araba hediye eder?
Gelen takipçiler uzun ömürlü olarak en iyi gelir kaynağı, bir arabayı bir kişi almıyor. Çekilişe 40-50 kişi katılıyor ise hepsi 3-36k arası para verip katılıyor ve takipçi kazanıyor.

Hahahah, sürü psikolojisinin en büyük örneğisiniz.

İnstagram üzerinde toplam 150m+ takipçisi olan, hesaplarının en ucuz reklam fiyatı ülkemizde ki asgari ücret olan (bu 35k TL ye kadar çıkıyor) birisinin sponsorlardan gelecek paranın bir kısmı ile alınacak hediyelere ihtiyacı yoktur. Çağrı Taner bir medya şirketi, çekilişler yalan olsa 1 zıplar, 2 zıplar 3. de ters kelepçe alınırdı. Sanki dingonun ahırında yaşıyormuş gibi davranıyor herkes; Hiç kural yok, devlet hiçbir şeyi denetlemiyor.
Gerçekten takılacak bir insan değilsiniz, bunların yalan olduğuna ister inanın ister inanmayın ona karışamam sürü psikolojisinin en büyük örneklerinden biride sizsiniz.
İlk göz ardı edilmiş kişim oldunuz tebrikler.

Gerçekten takılacak bir insan değilsiniz, bunların yalan olduğuna ister inanın ister inanmayın ona karışamam sürü psikolojisinin en büyük örneklerinden biride sizsiniz.
Zamanında bu çekilişler ilk başladığında fiyat alıp yeni sayfamı kasmak için çekilişe katılacaktım, kitle uyumsuzluğu yüzünden katılamadım. Fatura, resmi izin belgesi vb. tüm yasal belgeleri gözümle gördüm. Tek argümanları "Yağ ganga bana çığmadı yaw" olan insanların aksine bu konu hakkında bilgi sahibiyim yani.

Gelen takipçiler uzun ömürlü olarak en iyi gelir kaynağı, bir arabayı bir kişi almıyor. Çekilişe 40-50 kişi katılıyor ise hepsi 3-36k arası para verip katılıyor ve takipçi kazanıyor.
Peki gerçekten de kazanan var mı bu hediyeleri?

Evet, benden önceki çekilişi kazanan kişilerin hediyelerini Çağrı Taner ekibi kargolarken bile gördüm; tabi o zamanlar hediyeler araba vb. değil de telefonlar, bilgisayarlar idi.
1610432616677.png
1610432598731.png
1610432605772.png

1610432705048.png

1610432709763.png

1610432715388.png

1610432724010.png

Bunların hepsi gerçek yani?

İnstagram üzerinde toplam 150m+ takipçisi olan, hesaplarının en ucuz reklam fiyatı ülkemizde ki asgari ücret olan (bu 35k TL ye kadar çıkıyor) birisinin sponsorlardan gelecek paranın bir kısmı ile alınacak hediyelere ihtiyacı yoktur. Çağrı Taner bir medya şirketi, çekilişler yalan olsa 1 zıplar, 2 zıplar 3. de ters kelepçe alınırdı. Sanki dingonun ahırında yaşıyormuş gibi davranıyor herkes; Hiç kural yok, devlet hiçbir şeyi denetlemiyor gibi.
Ben zaten çekiliş gerçek diyorum.
Neden olmasın?

Yeni konular

Geri
Yukarı