Yayıncılara bağış atmak

İzlediği şeyden keyif alan kişinin destek de olmak isterse başvurabileceği bir yöntem. Ancak daha çok yayıncı ile bir iletişim yöntemi olarak kullanılıyor, özellikle de Twitchte. Bana göre parası çok olan kişinin yapması gereken şeydir.

Parası olan ve yayın işini tek iş olarak yapan kişilere destek olmak isteyenler atabilir.

Bu arada sürekli "ağbi kazanmıyoruz yağ" diyen Türk yayıncılara bağış atmaktan bahsetmiyorum. summit gibi yıllardır yayın yapan ve gerçekten bir İŞ haline getirmiş insanlardan bahsediyorum.

Bizimkilerin mantığı "param bitti yayın açayım şu kek çocuklar para atsın bir günde köşeyi dönüp gideyim hadi babay" :D

Son düzenleme:
Çok saçma bir olaydır. Bizim ergenler sayesinde zengin oldular. :D Adam elindeki Audi arabayı satmadan Land Rover marka araba alıyor. :D Abi son param abi, abi haftalığımı attım abi yazık çok yazık ya. Babası ev geçindirmeye çalışırken çocukları böyle adamları zengin ediyor.

Çok saçma bir olaydır. Bizim ergenler sayesinde zengin oldular. :D Adam elindeki Audi arabayı satmadan Land Rover marka araba alıyor. :D Abi son param abi, abi haftalığımı attım abi yazık çok yazık ya. Babası ev geçindirmeye çalışırken çocukları böyle adamları zengin ediyor.
Birde "Kusura bakma abi abone olamadım." demeleri yok mu?

Birde "Kusura bakma abi abone olamadım." demeleri yok mu?
Bu insanların çoğu önceki işlerinde hep vasıfsız eleman olarak çalışıyorlardı. Şimdi gel gör ayda 100k kazanan yerli yayıncılar var. O kadar açgözlülerki sponsorsuz doğru düzgün bir çekiliş ya da turnuva yaptıklarını göremezsin. Abi haftalığımı attım diyip 20TL bağış atıyor. Üzücü bir durum gerçekten. Birde abone olup sağa sola hava atmaları yokmu. :D Ben buna aboneyim ben böyleyim şöyleyim 3TL attım adımı okutturdum. Yeni nesil bomba gibi geliyor. :D

Geri
Yukarı