Yayıncılara bağış atanlar hakkında ne düşünüyorsunuz?

Takip ettigim bir yayinci var. O zaten diger yayincilar kadar buyuk degil. Yardimimi yapip geciyorum. Takilmasaniz artik baska insanlarin parasini nasil harcayacak olmasina. Param cope gitmiyor. En azindan nereye gittigini biliyorum. 2021 yil.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bizim paramız.

1629832937981.png

Sen bana gönüllü olarak para atıyorsun kardeşim. Bizim paramız.

Ayrıca doğru buluyorum. Adam hobi olarak yapıyorsa ve ekipman alamıyorsa yapılabilir.

İnsanların seçimine kalmış ve ya para kazanmayı henüz bilmeyen zorluğunu çekmeyen ufaklıkların çektiği bir şey ya da diğer bir ihtimal oyun satış siteleri ile anlaşmaları var 1-2 lira kalıyor bir şey olmaz zaten diyor ve ünlü bir yayıncıya troll ciddi olarak birşeyler okutuyor o kadar.

Bana göre saçma. Adam geçmiş yayıla yayıla oyun oynuyor yada bir konu hakkında konuşuyor millet para veriyor 😂
Ekipman destek, kiraya destek, şuna destek buna destek diye para topluyorlar. İyi de bana ne çalış al normal insanlar gibi.
Sonra da aileyiz diye güzelleme yapıp chat' i sub moda alıyorlar 🤣
Yayıncı tayfaya 3-5 TL bağışlayacağıma sokak hayvanlarına ekmek su veriyorum arada. Daha faydalı olduğunu düşünüyorum.
Bağış yapan ve yapmanın doğal olduğunu düşünenlere sözüm yok paralarını ben vermiyorum istediklerini yapabilirler.

Geri
Yukarı