Steam Yaz indirimleri başladı

Keşke önce konuyu okusanız. Herkes kendi listesindeki oyunu atarak fikir alışverişi yapıyoruz işte :d

İndirim başlamadan 1 hafta önceye kadarda bu konular açıldığı için bi bıkkınlık geldi o yüzdende okuma gereksinimi duymadım. İndirim başladığı zaman açarsın konuyu oyun fiyatlarına göre istersin veya verirsin oyun tavsiyesi.

İndirim başlamadan 1 hafta önceye kadar da bu konular açıldığı için bir bıkkınlık geldi o yüzdende okuma gereksinimi duymadım. İndirim başladığı zaman açarsın konuyu oyun fiyatlarına göre istersin veya verirsin oyun tavsiyesi.

Benim ne zaman ne konu açacağım seni ilgilendirmez. Beğenmiyorsan girme konuya yazma o zaman.

Steam yaz indirimleri bugün saat 20.00'da başlayacak. Ben ETS 2 tüm DLC'lerini almayı planlıyorum özellikle şu harita genişletme vs. yakında tekrardan oyunlara zam geldiğinde ETS 2 DLC'leri bile uçuk fiyatlara çıkacak diye düşünüyorum. Bu yüzden bu yaz indirimleri döneminde almak istediğiniz ne varsa alın bir daha bu fiyatlara bulamayabilirsiniz. Bu arada indirim gelmesini beklediğiniz alacağınız oyunların listesini yazarsanız belki gözden kaçırdıklarımız vardır bakar bizde listeye ekleriz...
Forza 5, Arma 3, God Of War, The long drive

Bugün geleneksel Steam yaz indirimleri Türkiye saatiyle saat 20:00'da başlıyor. Almak istediğiniz veya almayı düşündüğünüz oyunları yazabilirsiniz herkese fikir olmuş olur. Ben ETS 2 için DLC alacağım fakat çok uygun bir fırsat görürsem kaçırmam. 😁😁

steam_valve.jpg

Geri
Yukarı