Yaz Mevsimini Sevmeyip Kış Mevsimini Özleyenler

Kışı özlememin tek sebebi okul, yoksa kış mevsiminden nefret ederim. Sonbahar ve ilkbahar gibisi yok. Yaz insanı bayıyor, klimalara yüklenince Ozon tabakasını inceltiyoruz, sıcaklardan bilgisayarlar bozuluyor, gündüzleri dışarı bile çıkmazsın sıcaktan. Kışın ise yağmur var, sürekli hava bulutlu, Güneş'i göremiyorsun, sıkı giyiniyorsun, ayrıca tam hastalık zamanı. Biraz önce de dediğim gibi, bana göreilkbahar ve sonbahar kraldır.

Kışın neyi güzel hava buz gibi dışarı çıksan gezemezsin ama yaz geliyor dondurma ye denize git boğaz keyfi yap daha niceleri...
O yüzden ben yaz mevsimini seviyorum.
Kış mevsiminde evde zaman geçirebilirsin, dışarısı soğukken evde zaman geçirmek keyif veriyor bana. Dışarı çıkıp gezebilirsin mevsim bir engel teşkil etmiyor bence. Tek yapman gereken sıkı giyinmek. Kışın yapabileceğin şeyler de var kayak yapmak gibi. Dondurma kışın da yenilecek bir yiyecek, ben yerim mesela. 🙂

Kış mevsiminde evde zaman geçirebilirsin, dışarısı soğukken evde zaman geçirmek keyif veriyor bana. Dışarı çıkıp gezebilirsin mevsim bir engel teşkil etmiyor bence. Tek yapman gereken sıkı giyinmek. Kışın yapabileceğin şeyler de var kayak yapmak gibi. Dondurma kışın da yenilecek bir yiyecek, ben yerim mesela. 🙂
Sıkı giyinmeyin neyi güzel ne güzel incecik elbiseler giyiyorum bide kışın doğal gaz faturası da sıkıntı.
Ayrıca kışın dondurma çok yersen hasta olursun 🙂

Gayet normal. Kış oldu mu yaz özlenir. Yaz oldu mu kış özlenir. Değeri gidince anlaşılıyor her şeyin. :)
Ben kışın yazı hiç özlemem, kendi adıma konuşayım . 🙂
Sıkı giyinmeyin neyi güzel ne güzel incecik elbiseler giyiyorum bide kışın doğal gaz faturası da sıkıntı.
Ayrıca kışın dondurma çok yersen hasta olursun 🙂
İşte yine renkler ve zevkler meselesi, ben mont falan giyinmekten keyif alırım. Kışın dondurma yerim ve hiç hasta olmadım. 🙂

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı