Yaz tatili nasıl güzel değerlendirilir?

19atakan05

Centipat
Yer
Adana
Arkadaşlar, ben yaz tatiline şimdiden girmiş bulunmaktayım (tatile erken başladım) şu anda 7.sınıf olduğum için seneye çok yoğun olacağım. Sizce bu tatili nasıl güzel değerlendirebilirim neler yapabilirim? Cevaplarsaniz sevinirim.

Arkadaşlar, ben yaz tatiline şimdiden girmiş bulunmaktayım (tatile erken başladım) şu anda 7.sınıf olduğum için seneye çok yoğun olacağım. Sizce bu tatili nasıl güzel değerlendirebilirim neler yapabilirim? Cevaplarsaniz sevinirim.

LGS'ye hazırlanabilirsin ya da kafa dağıtabilirsin.

İşe git. Çalış. Telefon vs. al. Kendine güvenmiyorsan full tatile git(deniz vs.) ya da oyun oyna.

Ben şu an lise 1 yani 9.sınıfa giden bir öğrenci olarak sana verebileceğim en büyük tavsiye ders çalışmak olacak ancak öyle 7/24 çalışma tabii 3 saat oyun oynuyorsan 1 saat anlamadığın derslere bak ben hepsini geçe bıraktım 8.sınıfım rezalet geçti LGS de pek iyi not alamadım istediğim okuldayım orası ayrı ama eğer kafanda bir lise varsa en azından ona odaklanmanı tavsiye ederim onun dışında bol bol gezebiliyorsan gez yeni şeyler öğrenmeye çalış kültürlenmeye çalış bayağı işine yarayacaktır.

LGS'ye hazırlanabilirsin ya da kafa dağıtabilirsin.
Hocam zaten lgs ye çalışma fikri aklımda var Tonguç 7'den 8'e hazırlık seti sipariş ettim 2-3 saat önce
İşe git. Çalış. Telefon vs. al. Kendine güvenmiyorsan full tatile git(deniz vs.) ya da oyun oyna.
Hocam ben çalışmak istiyorum ailem çalışmama izin vermiyor
telefonda alamam çünkü telefonum iyi ve telefon alacak bütçem yok
Arkadaşlarınla internet kafeye git veya oyun oyna.
Hocam bilgisayarım yok

Hocam zaten lgs ye çalışma fikri aklımda var Tonguç 7'den 8'e hazırlık seti sipariş ettim 2-3 saat önce

Hocam ben çalışmak istiyorum ailem çalışmama izin vermiyor
telefonda alamam çünkü telefonum iyi ve telefon alacak bütçem yok
Kendi paranı kazanmak çok iyi bir şey. Keşke deneyimleyebilseydin :(

Geri
Yukarı