Yaz tatilinde çalışmak mı spora odaklanmak mı?

AIroe

Decapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
AMD Ryzen RX 580 - 8 gb
MSI Z390 A PRO
İntel i7 9. Nesil
16 GB Ram
1.5 TB HDD
500 GB SSD
Meslek
Öğrenci
Okulun kapanmasına 2 hafta kadar bir süre kaldı ve ben 10. sınıf olacağım, bu yaz tatilinde sistemimi yükseltmek için çalışmayı planlıyordum ama aynı zamanda kilo verme isteği de geliyor içimden. Kilo verdikten sonra futbol kursuna falan yazılabilirim diye düşünüyorum. PC'mi 2019 yılından beri upgrade etmedim, oyuncu bilgisayarı olmasına rağmen sekmeler yavaş açılıyor artık. Sizce ne yapmalıyım?

Götürebilirim aslında ama çalışırsam tanıdık olduğu için tabelacıda çalışacağım büyük ihtimal ama onda part time olmuyor galiba

Evde kilo vermeye çalışacaksan eğer bu sene işte çalış upgrade yap bence. Her şeyin fiyatı artıyor, çok geç olmadan alınmalı.

Evde kilo vermeye çalışacaksan eğer bu sene işte çalış upgrade yap bence. Her şeyin fiyatı artıyor, çok geç olmadan alınmalı.
spor salonuna gitmeyi düşündüm hocam , evet haklısınız her şeyin fiyatı artıyor ama korktuğum şey şu , şuan almak istediğim ekran kartı için para biriktirmeye başlasam parayı biriktirdiğimde kartın fiyatı 2 katı olacak diye korkuyorum , 3 ayda fiyatlar çok değişebilir , tavsiyeniz için teşekkürler

Spor salonuna gitmeyi düşündüm hocam, evet haklısınız her şeyin fiyatı artıyor ama korktuğum şey şu, şu an almak istediğim ekran kartı için para biriktirmeye başlasam parayı biriktirdiğimde kartın fiyatı 2 katı olacak diye korkuyorum, 3 ayda fiyatlar çok değişebilir, tavsiyeniz için teşekkürler

Babandan borç olarak alabilirsin durumunuz el veriyorsa. Ben küçükken öyle yapıyordum fiyatlar artmasına karşı.

Götürebilirim aslında ama çalışırsam tanıdık olduğu için tabelacıda çalışacağım büyük ihtimal ama onda part time olmuyor galiba.

Ben akşam 7 de çıkıyordum işten çıkar çıkmaz spora gidiyordum daha verimli.

Ben bu sene hem çalışıp hem de spora devam etmeyi düşünüyorum. Sabah 7 gibi işe gidip akşam 8-8.30 gibi çıksam zaten salon 12'de kapanıyor. İkisini bir arada götürmeye çalış.

Okulun kapanmasına 2 hafta kadar bir süre kaldı ve ben 10. sınıf olacağım, bu yaz tatilinde sistemimi yükseltmek için çalışmayı planlıyordum ama aynı zamanda kilo verme isteği de geliyor içimden. Kilo verdikten sonra futbol kursuna falan yazılabilirim diye düşünüyorum. PC'mi 2019 yılından beri upgrade etmedim, oyuncu bilgisayarı olmasına rağmen sekmeler yavaş açılıyor artık. Sizce ne yapmalıyım?

Spor günde en fazla 1 bayağı sağlam spor yaparsanız 1.5-2 saat sürecek bir eylem uyku yemek vs çıkarttığımızda (sporu iki saaten hesapladım) 10-11 saat bir süre kalıyor bu sürede bir işte çalışabilirsiniz eğer evde spor yapacaksanız sabah erken kalkıp spor yaıp işe gitmek çok mantıklı.
Eğer salona gidecekseniz ağır sağlamın başlangıç ve orta düzey için 5x5 programı var haftada 3-4 gün yeterli geliyor onu yapabilirsiniz kalan günler de dinlenmiş olursunuz.

Geri
Yukarı