Yaz tatilinde günlük 50 TL civarı iş önerisi

Willfulmehmet

Centipat
Daha fazla  
Merhaba ben 15 yasında lise 1 öğrencisiyim. Yaz tatiline çok var evet plan yapıyorum. En az 50 TL MAX100 öyle çok agır işler yapamam çok kaslı birisi değilim ama her işi yaparım. Ayrıca paramı biriktirip ekran kartı ve işlemci alacağım 1.5 ay falan çalışırım. İş önerir misiniz?

Merhaba ben 15 yasında lise 1 öğrencisiyim. Yaz tatiline çok var evet plan yapıyorum. En az 50 TL MAX100 öyle çok agır işler yapamam çok kaslı birisi değilim ama her işi yaparım. Ayrıca paramı biriktirip ekran kartı ve işlemci alacağım 1.5 ay falan çalışırım. İş önerir misiniz?

Günlüğü 50 TL'ye çalışmayın daha iyi o ne.

50 TL ile bir arpa boyu yol alamazsın. Adam seni beleşe çalıştırmış oluyor. Asgari ücretli bile 30 gün çalıştı sayarsak günlük 180 küsür alıyor. Senin günlük 100 TL falan alman lazım en az. Adam akıllı bir iş bul. Çevrende ne varsa. Lokanta da olur, market de olur, berber de olur. Ama paranın peşine düş.

Peki herkes 50 TL ne falan demiş siz daha fazla ücretle çalışabilecegim iş önerin sanayi ve araba ile ilgili şeyler hariç.

Peki herkes 50 TL ne falan demiş siz daha fazla ücretle çalışabilecegim iş önerin sanayi ve araba ile ilgili şeyler hariç.
15 yaşındasınız. Sanayi, oto yıkama, garsonluk, bir milyoncuda ürün satmak (kasada değil, yerini göstermek) dışında pek bir şey yapamazsınız. Para kolay kazanılmıyor. Babanıza sorun tanıdığı falan varsa orada çalışın. 2250₺'ye de pek iyi bir şey olmaz. En dandik işten bile günlük 100-150 alırsınız zaten.

Yeni konular

Geri
Yukarı