Yaz tatilinde ne yapıyorsunuz?

Genel olarak Haziran'da inşaata çalışmaya gidiyorum.

Temmuz başında cayır biciyorum.

Ağustos'un başından beride fındık topluyorum.

Kısaca amelelik ile geçiyor boş zamanlarımda ise TFT, Valorant, rp asiliyoruz ekip olarak.

Merhaba değerli üstatlarım,🎭

Nasılsınız?

İçimizden olan iki arkadaşla hasbihal ederken konu yaz tatilinde neler yaptığımıza ve neler yapmaktan hoşlandığımıza geldi.

Pek çok değerli @Silinen üye ve @Wasp 12b hocalarımla bu konu hakkında görüşlerimizi birbirimize çay eşliğinde belirttik.

Yeni fikirler ortaya attık ve zevklerimizi öğrenmiş olduk.

Techbopat sayesinde görüşmüş olduk. ☝🏼👐🏼

Bu değerli forumdaşlığı, fiziksel olarak gerçekleştiren bu sosyal mecraya teşekkürü borç biliriz.

Tek ağızdan yazıyorum o yüzden sizlere değerli iki hocamın selamını iletiyorum. 🙏🏼

Isatsu hocam talihsiz bir ceza sonucu uzun bir süre forumdan uzak kalmasına karşın sizleri hala sevdiğini ve özlediğini dile getiriyor. :)

Wasp hocam da bu camianın elit kesimindendir. Sessizliği arkasında ağır bilgi birikimi olan bir arkadaşımızdır. Az ve öz konuşur, diğerlerine yardımcı olmak için kendi değerli vaktini severek harcar. :)

Evet hocalarım, biz yaz tatilinde bilgisayarda oyun oynamak ve oyun molasında parkur yapmayı ortak olarak sevdiğimizi öğrendik. :)

Ayrıca zaman zaman break dans yapmayı hobi edinmeyi planlıyoruz bu yaz tatili bitmeden. 🎭

Evet, yaz tatilinde neler yapıyorsunuz üstatlarım?
Evde oturuyorum. Antalya yanıyor çok sıcak.

1 haftalığına şehir dışına çıkıyorum bazen (1, 2 gün de olabiliyor, ailemin planına bağlı). Sabah spora gidiyorum (10:30 gibi) bunun dışında genellikle günümün büyük bir bölümü boş olduğu için okumaya epey vakit ayırabiliyorum, okullar açıkken maalesef okumaya maksimum 2, 3 saat ayırabiliyorum. Zaman kalırsa basketbol oynamaya gidiyorum. Akşam da 9, 10 gibi arkadaşlarla oyun atıyoruz. İşte bazen böyle de forumda geziyorum, can sıkıntısı.

Geri
Yukarı