Yazı nasıl güzelleştirilir?

Ester Hirsch

Hectopat
Yer
İsrail
Arkadaşlar merhaba, okul zamanında yazı yazmayı hiç sevmezdim çünkü bileklerim hep ağrırdı yazı yazarken. Okulu bıraktığımda elime hiç kalem bile almadım tabii doğal olarak yazım güzel değil ve yazı yazarken elim hemen yoruluyor bu sorunu nasıl aşabilirim? Ben de güzel ve uzun yazılar yazabilmek istiyorum.

Arkadaşlar merhaba, okul zamanında yazı yazmayı hiç sevmezdim çünkü bileklerim hep ağrırdı yazı yazarken. Okulu bıraktığımda elime hiç kalem bile almadım tabii doğal olarak yazım güzel değil ve yazı yazarken elim hemen yoruluyor bu sorunu nasıl aşabilirim? Ben de güzel ve uzun yazılar yazabilmek istiyorum.
Şevko hocam edebi tür yazılar yazmayı deneyebilirsin ilk güzel yazmaya çalış yazarken ilk başta çok yavaş yazmaya başlıyacaksın ama gittikçe hızlanacak ve güzel yazmaya başlıyacaksın benim aklıma gelen yöntem bu.

Sıkılmadığın sürece güzel yazarsın. En iyi tekniği tüm alfabedeki harfleri güzelce boyutu eşit olacak şekilde yan yana yaz a a a a a a diye zamanla çok daha iyi olacaktır bol şans.

Yeni konular

Geri
Yukarı