Yazı yazmak için kalem önerisi

Buğra.Can

Decapat
Daha fazla  
Ben 7.sınıf öğrencisiyim kurşun kalem elimi ağrıtıyor ve uçlu kalemler kırılıyor en iyi yazıyı güzelleştirecek düzeltecek kalem nedir veya iyi uçlu kalem bilen varsa link atabilir mi acaba?

Pentel, Scricks, Tombow ve Rotring markalarının kaliteli ürünleri var. Bazı kırtasiyelerde deneme şansın olabilir deneyerek el yapına uygun olanı alman doğru olur.

Ben 7.sınıf öğrencisiyim kurşun kalem elimi ağrıtıyor ve uçlu kalemler kırılıyor en iyi yazıyı güzelleştirecek düzeltecek kalem nedir veya iyi uçlu kalem bilen varsa link atabilir mi acaba?
Hocam bir kırtasiyeye gidin ve diyinki abi bana en iyi kalemini ver sana faber castel bir kalem verecektir sonra o kalemi al götür okuluna koy elini sıraya yazmaya başla yaz yaz sonra bi bakcaksın sınıftaki herkes sana focus seni izliyor offf şu kalem bende olsa varya kolum ağrımaz diyorlar sen o özgüvenle yazdıkça yazıyorsun yazdıkça yazıyorsun.

Hocam bir kırtasiyeye gidin ve deyinki abi bana en iyi kalemini ver sana faber castel bir kalem verecektir sonra o kalemi al götür okuluna koy elini sıraya yazmaya başla yaz yaz sonra bir bakcaksın sınıftaki herkes sana focus seni izliyor offf şu kalem bende olsa var ya kolum ağrımaz diyorlar sen o özgüvenle yazdıkça yazıyorsun yazdıkça yazıyorsun.

Evet arkadaş yapmamanız gereken olan şeyi size güzelce anlatmış :). Metal kasa kaleme sahip bir tanıdığınız var ise ondan kalemini ödünç alarak metal kasa kalemler hakkında deneyim elde edebilir ve kendinize en uygun ağırlığa sahip kalemi seçerken aklınızda fikirlerlere sahip olabilirsiniz. Kalem olaeak şahsen ben ağır kalemleri sevdiğim için rotring 500 kalemini kullanıyorum ve oldukça memnunum. Ek olarak yazımi rahatlatmak adına yukarıda da yazıldığı gibi tombow marka uç tercih edilmelidir.

Hocam bir kırtasiyeye gidin ve deyinki abi bana en iyi kalemini ver sana faber castel bir kalem verecektir sonra o kalemi al götür okuluna koy elini sıraya yazmaya başla yaz yaz sonra bir bakcaksın sınıftaki herkes sana focus seni izliyor offf şu kalem bende olsa var ya kolum ağrımaz diyorlar sen o özgüvenle yazdıkça yazıyorsun yazdıkça yazıyorsun.

Bu durum basima gelmisti. Kalemim cok havali diye(kenarindan McQueen'li ders programi cikiyordu) herkes beni izliyordu. Sonra mudur geldi kalemimi gordu. Nereden aldin diye tutturdu soylemedim. Milli egitim bakanligi cagirdi uzun aradan sonra geldi benim kalem mudurum ol dedi tamam dedim. Sigortasiz isci calistirmaktan goz altina alindi. Egitim duraklama noktasina geldi ama halka yansitmadilar tabi Bemde koruma yurduna verildim (cocuk isci sebebiyle). Orada buyudum annemi babami 14 senedir gormedim. Onlari cok ozluyorum. Kalemim yanimda ama arada ders programini aciyorum "sllakk" diye makara sesi geliyor. Of sanki sanarsin Nissan Skyline GTR R34 Turbo sesi.

4.sınıftan beri bu kalemi kullanıyorum kalitesini düşürmemişlerse ölümsüz diyebilirim😄

Hayatında gördüğüm en kötü kalemlerden birisi :) 10'a yakın bu kalemden aldım hepsinin de gövdesi patladı. Para israfı kalemdir kendisi.

Yeni konular

Geri
Yukarı