Yazıklar olsun...

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Video görüntülenmelerine bakılırsa like ve dislikeler videoya göre normal düzeyde. Insanların ilgisini çeken ve çekmeyen konular vardır siz Technopatta ilgi görmeyen bir videoyu ısrarla göz önüne sunarsanız ne yazık ki bu düzeyde dislike sayısına mâruz kalırsınız ki bot dahi değil.

Bu forum'da kanalımı paylaştığım günden beridir, sürekli yüklediğim her bir videoya 11-20 küsür "Dislike" botu basıyorsunuz kanalıma. Amacınız nedir? Rahatsız oluyorum.
İnsanlarının fikirlerine saygı duymak zorundasınız. Herkes istediği gibi istediği kadar like/dislike atabilir. Bu yüzden Sosyal'i suçlu bulup yazıklar olsun deme hakkınız da yok. Eğer bu kadar dislike yiyorsanız ve tahammül edemiyorsanız -ki öyle gözüküyor- like/dislike barınızı kapatabilirsiniz.

İnsanlarının fikirlerine saygı duymak zorundasınız. Herkes istediği gibi istediği kadar like/dislike atabilir. Bu yüzden Sosyal'i suçlu bulup yazıklar olsun deme hakkınız da yok. Eğer bu kadar dislike yiyorsanız ve tahammül edemiyorsanız -ki öyle gözüküyor- like/dislike barınızı kapatabilirsiniz.
Like ve Dislike barını kapatsam, bu sefer beğeniler de gidiyor. Onun yerine Dislikeleri resetleme gibi bir özellik getirse artık YouTube...
Like/Dislike barını kapatınca, gene insanlar bunun çok dislike aldığını düşünür.

Like/Dislike barını kapatınca, gene insanlar bunun çok dislike aldığını düşünür.
O zaman insanlar yanlış düşünmezler :) İnsanlar fikirlerini söylüyor diye yazıklar olsun deme hakkınız yok. Tekrar tekrar söylüyorum.

Sen kendini kapatmışsın insanlara Erdem. Sana karşı yapılan her kötü yönde eleştiriyi, sanki seni hiç anlamaya çalışmamış diğer insanlardan geliyor gibi görüyorsun.

Buradaki insanlar, arkadaşlarımız, seni anlamaya, senin konularını okurken ve eleştirilerini, düşüncelerini belirtirken, konuyu derinlemesine düşünüp yorum yapıyorlar bundan eminim.
İnsanlar düşüncelerini belirtirken, sana göre, biraz kaba olabilirler. Ancak sen içerik üretirken, insanlar beğensin diye yapmamalısın. Sevdiğin işi iyi yapmaya, severek yapmaya özen göster yeterli.

Dolayısı ile burada açtığın bu konunun, benim açımdan, yanlış düşünceler sonucu, yanlış düşünceleri kaynak alman sonucu olduğunu düşünüyorum. İnsanları ön yargılama. Kötü eleştirilerin hepsi sen işini severek yaptıkça ve insanlar için değil kendin için yaptıkça iyiye gidecektir.

Burada konu açabiliyorsan eğer, yönetimin verdiği eşitlik ve haklar sayesindedir. Yönetim de bu topluluktan oluşur. Topluluğa karşı gard alma. Bu bir savaş değil. Herkes istediğini de düşünebilir. Seni kibarca uyarabildiysem sevinirim.

indir.jpg

Sen kendini kapatmışsın insanlara Erdem. Sana karşı yapılan her kötü yönde eleştiriyi, sanki seni hiç anlamaya çalışmamış diğer insanlardan geliyor gibi görüyorsun.

Buradaki insanlar, arkadaşlarımız, seni anlamaya, senin konularını okurken ve eleştirilerini, düşüncelerini belirtirken, konuyu derinlemesine düşünüp yorum yapıyorlar bundan eminim.
İnsanlar düşüncelerini belirtirken, sana göre, biraz kaba olabilirler. Ancak sen içerik üretirken, insanlar beğensin diye yapmamalısın. Sevdiğin işi iyi yapmaya, severek yapmaya özen göster yeterli.

Dolayısı ile burada açtığın bu konunun, benim açımdan, yanlış düşünceler sonucu yanlış düşünceleri kaynak alman sonucu olduğunu düşünüyorum. İnsanları ön yargılama. Kötü eleştirilerin hepsi sen işini severek yaptıkça ve insanlar için değil kendin için yaptıkça iyiye gidecektir.

Burada konu açabiliyorsan eğer, yönetimin verdiği eşitlik ve haklar sayesindedir. Yönetim de bu topluluktan oluşur. Topluluğa karşı gard alma. Bu bir savaş değil. Herkes istediğini de düşünebilir. Seni kibarca uyarabildiysem sevinirim. Zira bu bir savaş değil.
İnsanlar hep beni burada daha çok sevsin isterim açıkçası ama sevmeyen de var gibi. Ancak insanlar benim sorunlarıma saygı duymuyor galiba. Hatta benden rahatsız olup, yöneticilere şikayet ediliyorum. :(
Ben deli değilim.

Like ve Dislike barını kapatsam, bu sefer beğeniler de gidiyor. Onun yerine Dislikeleri resetleme gibi bir özellik getirse artık YouTube...
Dislike ve eleştiri senin moralini bu kadar bozacak ve insanlara bu kadar çok laf sayacak noktaya getiriyorsa Youtube hayatını başlamadan bitir bence. Ses ve Sosyal hayatını da bitirebilirsin bunun yanında. Bu da bir seçenek ;)

Kötü ses diye bir şey yoksa şan hocasının başlığında niye kötü ses kavramı geçiyor :kararsız:

Dislike ve eleştiri senin moralini bu kadar bozacak ve insanlara bu kadar çok laf sayacak noktaya getiriyorsa Youtube hayatını başlamadan bitir bence. Ses ve Sosyal hayatını da bitirebilirsin bunun yanında. Bu da bir seçenek ;)
Böyle deme ya... Neden?
Kötü ses diye bir şey yoksa şan hocasının başlığında niye kötü ses kavramı geçiyor :kararsız:
İnsanların adlandırdığı yaygın bir isim olduğu için. "Sesim kötü sesim kötü." diye şikayet eden bir sürü hevesli insan olduğu için olabilir mi?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı