Yazıları bulanık gözüken fatura kabul edilir mi?

Öncelikle satıcının yaptığı bu hareket kesinlikle güven vermedi. Altında mutlaka bir şey vardır. Garanti kısmına gelince, ürün bozuldu diyelim bozulduğu sırada servise göndermek isterseniz direkt ara satıcı olan MediaMarkt değil de kendi Türkiye servisine de gönderebilirsiniz. Daha hızlı çözüm alırsınız. Şimdiye kadar garantiye gönderdiğim hiçbir servis benden fatura talep etmedi sadece ürünün üstünde ki seri numaraları kontrol edin eğer o serikod üzerinden garanti geçerliyse teknik servis kabul edecektir.

Satıcı istediğim videoları fotoğrafları vs. her şeyi attı ancak fatura üstündeki isim ile aynı konuştuğum kişi aynı değil. Faturada bir isim yazıyor gizlilik dolayısıyla kendim kapattım orayı.
Aynı satıcı Letgo'da bilgisayar parçaları da satıyor. Aynı fatura içerisinde bilgisayar da almış olabilir
Öncelikle satıcının yaptığı bu hareket kesinlikle güven vermedi. Altında mutlaka bir şey vardır. Garanti kısmına gelince, ürün bozuldu diyelim bozulduğu sırada servise göndermek isterseniz direkt ara satıcı olan MediaMarkt değil de kendi Türkiye servisine de gönderebilirsiniz. Daha hızlı çözüm alırsınız. Şimdiye kadar garantiye gönderdiğim hiçbir servis benden fatura talep etmedi sadece ürünün üstünde ki seri numaraları kontrol edin eğer o serikod üzerinden garanti geçerliyse teknik servis kabul edecektir.
Satıcı Razer koduna kadar klavye arkasındaki bütün kodları attı istediğim bütün videoları fotoğrafları attı.

Satıcı istediğim videoları fotoğrafları vs. her şeyi attı ancak fatura üstündeki isim ile aynı konuştuğum kişi aynı değil. Faturada bir isim yazıyor gizlilik dolayısıyla kendim kapattım orayı.
Aynı satıcı Letgo'da bilgisayar parçaları da satıyor. Aynı fatura içerisinde bilgisayar da almış olabilir
Ürünün 2. sahibi olabilir belki, yine de emin olmak için bilmiyormuş gibi sorun ilk sahibi misiniz diye.

Muhtemelen faturayı kaybetmiştir, faturası vardır diye kandırmaya çalışıyordur diye tahmin ediyorum. Dediğim gibi kutusu üstündeki seri numara ile ürünün üstünde ki seri numaranın aynı olup olmadığını kontrol etmeyi unutmayın. internet üzerinden seri numarası üzerinden ithalatçı firmanın web sitesinden garanti süresini kontrol edebilirsiniz.

Ürün 01.06.2020'de alınmış gözüküyor yani 16 ay hala garantisi bulunmaktadır diyor satıcı
O fatura o tarihte mail olarak gelmiş önemli olan sağ üst taraftaki fatura tarihi.
Benim için o önemli değil aslında isterse 5. sahibi olsun. İstediğim tek şey ürün gerçekten 8 aylık mı ? Onu öğrenmek benim için önemli
Fatura üstünde xx. 04.2020 yazıyor gibi okudum.

Hiç boşuna uğraşma kafa yorma , MediaMarkt müşteri temsilcisini arayıp bilgi al. Sana fatura tarihini ve fatura nosunu soracaktır. Bu fatura net gözükse ve orjinal olsa dahi mutlaka teyit ederek işini garantiye al. Kalan yollar hukuken sakattır.

Geri
Yukarı