Yazılım Geliştirme için 25 bin TL'lik Laptop Önerisi

İkisi arasında kamera olmama durumunu göz ardı etsek hangisi daha iyi sizce? Bana 1 TB olan model daha iyi gibi geldi sizin fikriniz nedir?

HS'li olan daha hafif, pili daha uzun gider. Diger model daha performansli hem ekran karti hem islemci tarafinda. Hangisi daha cok hosuna gidiyorsa yani ikisi de iyi cihazdir.

Kod yazarken klavye tuşları daha hızlı silinir. Mümkün ise masaüstü bilgisayar öneririm.
Yine de siz bilirsiniz. Şimdiden hayırlı olsun. Laptop'ların yere düşmemesi dileğiyle.
Benimkini kardeşim düşürdü de 😞

Magazadan alinan kapali kutu cihazda da sorun yasama ihtimali var ki yerel magaza var gider sorunumuzu anlatiriz diye dusunmeyin bu tarz magazalarda da magdur olan cok fazla insan var. Bu devirde her sey internet uzerinden aliniyor artik. Alismak lazim. Ben en son fiziki magazadan elektronik bir alet ne zaman aldim unuttum.

Mesela bu iki cihazin da satici Hepsiburada'nin kendisi ve Hepsijet ile kargoluyorlar. Sorun cikma olasiligi cok dusuk.
Hocamın her dediğine katılıyorum. Sadece bir şey eklemek istiyorum.
Cihazı alırken "Hepsiburada" satıcısı tarafından satıldığını kontrol edin. Bazı mağazalar hakkında kötü yorumlar okumuştum.
@AhmetBirkan

HS'li olan daha hafif, pili daha uzun gider. Diger model daha performansli hem ekran karti hem islemci tarafinda. Hangisi daha cok hosuna gidiyorsa yani ikisi de iyi cihazdir.
Hocam Hepsiburada üzerinden vade farksız taksitle alınmıyor. Anasını satıyım çok sıkıldım ya. Amazon da falan yok mu oralardan alalım offff. Valla gitcem M2 alcam geççem ha.

Geri
Yukarı