Yazılım için monitör önerisi

BerenErchamion8

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, yazilim ile uğraşmak istiyorum. Uzun vadeli bir şey olsun ve F/P açısından mantıklı olsun diye Mac mini M.2 alacaktim. Fakat onun yanında ekipman edinmem gerekiyor. Oyun oynamıyorum ve yüksek grafik gerektiren projelerle şu anda uğraşmayı düşünmüyorum. Bütçe bandım yok. Sadece F/P olmasını istiyorum, yardımcı olabilir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar, yazilim ile uğraşmak istiyorum. Uzun vadeli bir şey olsun ve F/P açısından mantıklı olsun diye Mac mini M.2 alacaktim. Fakat onun yanında ekipman edinmem gerekiyor. Oyun oynamıyorum ve yüksek grafik gerektiren projelerle şu anda uğraşmayı düşünmüyorum. Bütçe bandım yok. Sadece F/P olmasını istiyorum, yardımcı olabilir misiniz?

Mac'in yanında ne ekipmanı gerekiyor ki?

Mac'in yanında ne ekipmanı gerekiyor ki?
Mac mini mac studionun küçük versiyonu, taşınabilir kompakt kasa denebilir, monitör klavye mouse gerekiyor yanında. Klavye mouse sıkıntı değil fakat monitörde fikir danışmak istedim
BenQ PD2706UA Monitör bütçe yetiyorsa bakılabilir
Bu kadar üst bir şey istemiyorum zaten oyun oynamiyorum, bütçe siniri derken M2 islemci kullanırken çok kötü hir şey kullanmayayim ama çok üst bir şey istemiyorum 6-7k ( daha da artabilir 10k falan) civarı yeterli olur diye düşünüyorum zaten yazılıma yeni yeni giriyorum, mac mini secmemin nedeni M1 airin bile 32k bandında olmasi( mac mini m2 20k)

Mac mini Mac Studio'nun küçük versiyonu, taşınabilir kompakt kasa denebilir, monitör klavye mouse gerekiyor yanında. Klavye mouse sıkıntı değil fakat monitörde fikir danışmak istedim.

Bu kadar üst bir şey istemiyorum zaten oyun oynamiyorum, bütçe siniri derken M2 işlemci kullanırken çok kötü hir şey kullanmayayim ama çok üst bir şey istemiyorum 6-7k ( daha da artabilir 10k falan) civarı yeterli olur diye düşünüyorum zaten yazılıma yeni yeni giriyorum, Mac mini secmemin nedeni M1 Air'in bile 32K bandında olmasi( Mac mini M.2 20k)

Örneğin bu da M.2'ye göre düşük kalıyor, Samsung'un 6K 7klik modelleri hakkında ne düşünüyoruz?

Güzel fakat fiziksel ortamdan alacağım ve bu sadece Online ortamda satılıyor sanırım (MediaMarkt gibi teknoloji magazalarindan)

Güzel fakat fiziksel ortamdan alacağım ve bu sadece Online ortamda satılıyor sanırım (MediaMarkt gibi teknoloji magazalarindan)

Alınmaz attığım ASUS Pro art modeline bakınız.

Güzel fakat fiziksel ortamdan alacağım ve bu sadece online ortamda satılıyor sanırım (mediamarkt gibi teknoloji magazalarindan)

Yeni konular

Geri
Yukarı