Yazılım müh. İçin üniversite tavsiyesi

12. sınıfım TYT matematik ve fiziğim çok güzel ama 11 ve 12. sınıfta neredeyse hiç sayısal ders görmediğimiz için AYT berbat durumda son 20 günüm kaldı ve pek iyi gitmiyor mezuna kalacak gibiyim. Biyoloji ve kimyadan nefret ederim 2-3 net anca çıkıyor. Sene başından beri çok saçma bir şekilde çalıştığım için oldu aslında bunlar adamakıllı tek tek konu anlatım videolarını izleseydim daha iyi netlere sahip olurdum şu an ama yapacak bir şey yok olmazsa tekrar katılma hakkım var sonuçta çok kafaya takmıyorum.

11 ve 12'de sayısal ders görmemen sorun değil çünkü rakiplerinde görmedi ve 20 gün var pek yapılacak bir şey yok maalesef sana önerim meslek lisesi bilişim bölümü mezunu olacaksın
Europass ile yurt dışında teknisyen ol çok güzel paralar kazanırsın şu an yazılım mühendisliği okumanın pek olayı kalmadı ve 2 yıl matematik göremedin mühendislik matematği seni yorabilir ama sen gene kazanmaya bak europass son çare olarak bak.

11 ve 12'de sayısal ders görmemen sorun değil çünkü rakiplerinde görmedi ve 20 gün var pek yapılacak bir şey yok maalesef sana önerim meslek lisesi bilişim bölümü mezunu olacaksın.
Europass ile yurt dışında teknisyen ol çok güzel paralar kazanırsın şu an yazılım mühendisliği okumanın pek olayı kalmadı ve 2 yıl matematik göremedin mühendislik matematği seni yorabilir ama sen gene kazanmaya bak europass son çare olarak bak.

Matematik ve fizik çalışmayı seviyorum o yüzden mühendisliğe yöneldim zaten dediğin şeyide araştıracağım teşekkürler.

Geri
Yukarı