Yazılım mühendisi olmadan önce kod bilmek gerekir mi?

Devamını nasıl tamamlarım hocam? Yazları birde Kıbrıs’a gidiyorum, yabancılarla da konuşabilecek düzeyde olsun istiyorum😀
Cambly tarzı uygulamalara bakabilirsiniz. Aslında Kıbrıs'ta rezil de olsanız konuşun. En iyi karşılıklı konuşarak anlaşılıyor çünkü.

Dostum öğrenmen iyi olur.

Temeli şimdi atarsan uni de temel + üst çıkmak yerine sadece üst çıkmak ve daha iyi şeyler başarmak için daha çok zaman olur.

Ayrıca öğrenirken mesleğe karşı tutumunuda görürsün. Cidden yapabileceksen unisine gidersin.

Devamını nasıl tamamlarım hocam? Yazları bir de Kıbrıs’a gidiyorum, yabancılarla da konuşabilecek düzeyde olsun istiyorum😀

Dualingo'yu yükle temelden A2 seviyesine kadar gidebilirsin.
Dostum öğrenmen iyi olur.

Temeli şimdi atarsan uni de temel + üst çıkmak yerine sadece üst çıkmak ve daha iyi şeyler başarmak için daha çok zaman olur.

Ayrıca öğrenirken mesleğe karşı tutumunuda görürsün. Cidden yapabileceksen unisine gidersin.
teşekkür ederim mantıklı bir cevap olmuş

Son düzenleme:
Arkadaşlar yazılım mühendisliği okumak istiyorum bu tür işlere de meraklıyım ne yapmam lazım? Yaşım 16. üniversiteye gitmeden önce kod bilmem gerekir mi? Tavsiyeler verirseniz çok mutlu olurum.

Hayır gerekmez. Orada size sıfırdan başlayarak anlatacaklar.

Yeni konular

Geri
Yukarı