Yazılım nereden öğrenilir?

Önereceğiniz kaynak var mı peki hocam HTML ve CSS içiin

Syntax öğrenebileceğin en iyi site burası. Çok üst düzey İngilizce de gerekmiyor.

Ondan sonra CSS ile ilgili püf noktalar içinse şu siteye bir bakın.
CSS-Tricks

Her şeyi hallettikten sonra Github'da HTML, CSS ve JS için belki de binlerce örnek bulunmakta. Onları inceleyip yapabilirsin.

C programcıları derneğinde programlamaya giriş eğitimi ile başlayıp. Programlama konusunda fikir edinebilir ve bu işe uygun olup olmadığına karar verebilirsin. Sonrasında ilgi duyduğun bir programlama diline yönelebilirsin. Sürekli kendini eğitmen gereken uzun yıllar emek verilmesi gerekli bir meslek ile uğraşacağından en iyi eğitimcilerden eğitim almayı seçmelisin. Kendimde C# programlama eğitimlerini kursun kurucularından deneyimli eğitmen Kaan Arslan Beyden almıştım. Kendilerinin bu mesleğe adım atmamda katkıları olmuştur. Zaten bilinçli yazılım geliştiriciler yazılımcı oldum demez. Her gün yeni bir şeyler öğrenmeye kendimi geliştirmeye çalışıyorum. Uzun bir yolun başındasın. Başarılar.
Csystem.org
C ve Sistem Programcıları Derneği

Bulursan bana da söyle.

Syntax öğrenebileceğin en iyi site burası. Çok üst düzey İngilizce de gerekmiyor.

Ondan sonra CSS ile ilgili püf noktalar içinse şu siteye bir bakın.
CSS-Tricks

Her şeyi hallettikten sonra Github'da HTML, CSS ve JS için belki de binlerce örnek bulunmakta. Onları inceleyip yapabilirsin.

Geri
Yukarı