Yazılım öğrenilmeli mi?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Tamamen ilginize bağlı bu tür şeyleri seviyorsanız başlayın. Sevmiyorsanız sizin için işkence gibi olacaktır.
Dostum konuda ki son yazdığım mesajlara bakabilir misin? Açıklama orada başlık değiştirildiği için konu sapmaya uğramışta.
Başlığa göre başlasanız da bir süre sonra bırakacaksınız. Eğer gerçekten isteseydin böyle bir başlık açmazdın.
Dostum son mesajlarımı okur musun? Moderatör arkadaş kafasına göre değişmişte.
Başka şeylere ilginiz var ise öğrenmeyin derim, zira sancılı bir süreç ve zor bir iş. Faydası maddi olarak dokunur fakat uzun süreler antrenman ve iş yapmanız gerek.

Zorunluluk değil, olmasa da olur. Ben de yazılım bilmiyorum ve hayatımdan bir şey eksilmedi. :)
Dediğim gibi dostum hiçbir fikrim yok yazılımla alakalı. O yüzden ilgim ve alakam da yok öğrenmek için konu oluşturdum ama başlık değiştirildiği için herkes yanlış anladı.
Yazılım derken tam olarak neyden bahsediyorsunuz? Programlamadan bahsediyorsanız farklı farklı bir sürü alanı var. Çok yüzeysel sormuşsunuz. Açıklarsanız yardımcı olabilirim.
Dostum son mesajlara bakar mısın? Moderatör arkadaş kafasına göre değişmişte başlığı.
Hayatta neyi istediğini bilmeyen bir kişi daha gel kucaklaşalım. c# + html css php + android
her şeyi denemeye öğrenmeye çalıştım öğrenmek istiyorum ama sıkılıyorum. Hayatta bir hedefim yok neyi istediğimi dahi bilmiyorum bakalım sonumuz ne olacak
Dostum hayır yazdıklarımı kafasına göre değiştirmiş moderatör o yüzden konu dağıldı.
Bu iş ciddi bir emek ve zaman istiyor. Alanına göre diller var seçim yap başla sararsa devam edersin. Ama hoşuna gitmediği sürece bir başarı elde etmen zor para için yapanlardan ziyade projesi için heyecanlananlar daha başarılı oluyor. Heyecan ve inat bu işin bir parçası.
Ve sana işin 1. kuralını vereyim

First rule of programming if it works don't touch it.:)
Çok teşekkür ediyorum dostum sağolasın.

Bir seyi neden ogrenmen gerektigini merak edip de ilgim yok diyemezsin. Insan ilgilenmedigi seylerin gerek olup olmadigini merak da etmez.
Belli ki var biraz ilgin, fazlasi icin gerekce pesindesin, kimse sana yazilimin faziletlerini satir satir aciklamaz. Biraz daha arastirma yapip daha somut sorularla gelmelisin.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı