Yazılım öğrenmek isteyen var mı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

anonimforum

Attopat
Daha fazla  
Öncelikle merhabalar, yazılım öğrenmek isteyenlere bir site/proje önereceğim. Hazine ve Maliye Bakanlığı tarafından sunulan, 1 Milyon İstihdam proje sitesi üzerinden eğitimler alınabiliyor. Ve birkaç tane değil, çok fazla eğitim mevcut. Proje, 2023 yılına kadar 1 Milyon İstihdam (İşçi) sayısına ulaşmayı planlıyor. Şu anlık 852.000 kişi kayıt olmuş durumda. Eğitim, videolardan oluşuyor. Ve en sonda yapılan online sınav başarılı geçerse sertifika veriyor! Bu sertifikalar, işe girerken işe alınma ihtimalini artırıyor.
Bu sayede işsiz kalma ihtimali düşüyor. Ülkeye de oldukça katkısı var 🇹🇷. Yaş sınırı bulunmuyor. Fakat 18 yaş altında kullanım için ebeveynin e-devlet üzerinden onay vermesi gerekiyor. Eğitimler Arasında; Uygulama geliştirme (temel/ileri seviye), Oyun Geliştirme, yazılım dilleri ve birçok seçenek bulunuyor. Alt tarafa ilgili linki bırakıyorum.

↘️ Aşağıdaki Linkten Kayıt Olabilirsiniz↙️

İşinize yaradıysa Like atabilirsiniz🙂

Son düzenleme:

Yukarıdaki linkten verilen eğitimler hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Öncelikle merhabalar, yazılım öğrenmek isteyenlere bir site/proje önereceğim. Hazine ve Maliye Bakanlığı tarafından sunulan, 1 Milyon İstihdam proje sitesi üzerinden eğitimler alınabiliyor. Ve birkaç tane değil, çok fazla eğitim mevcut. Proje, 2023 yılına kadar 1 Milyon İstihdam (İşçi) sayısına ulaşmayı planlıyor. Şu anlık 852.000 kişi kayıt olmuş durumda. Eğitim, videolardan oluşuyor. Ve en sonda yapılan online sınav başarılı geçerse sertifika veriyor! Bu sertifikalar, işe girerken işe alınma ihtimalini artırıyor.
Bu sayede işsiz kalma ihtimali düşüyor. Ülkeye de oldukça katkısı var 🇹🇷. Yaş sınırı bulunmuyor. Fakat 18 yaş altında kullanım için ebeveynin e-devlet üzerinden onay vermesi gerekiyor. Eğitimler Arasında; Uygulama geliştirme (temel/ileri seviye), Oyun Geliştirme, yazılım dilleri ve birçok seçenek bulunuyor. Alt tarafa ilgili linkleri bırakıyorum.

↘️ Aşağıdaki Linkten Kayıt Olabilirsiniz↙️

İşinize yaradıysa Like atabilirsiniz🙂
Guzel proje.

Hiç güvenim olmadığı için ve
Öğrenmek için değil de, merak ettiğim için bakmıştım kurslara. Gayet iyi olduklarını düşünüyorum.
diye belirttiği için meraktan bir bakacağım. Umarım meslek lisesi kafasında bir öğretim anlayışı yerine inovatif bir anlayışla anlatıyorlardır.

Ben Azerbeycanlıyım. 2016 yılından yazılım dünyasına meraklıyım. Keşke elimde fırsatlar olsa da bunu daha iyi yazılımcılarla beraber bir kod falan yazsak. Bu şekilde öğrensem. Amerikada ve s.

Yazılım öğrenmek isteyenlere tavsiyem, önce İngilizce öğrenmeleri yönündedir.
Kodlamanın İngilizce olması dışında İngilizce'nin ne faydası var? İngilizce kurslar daha iyi diye mi?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı