Yazılım öğrenmek

Yer
İstanbul Silivri Selimpaşa
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
H110M GAMİNG
AMD RADEON RX570 MSİ GAMİNG X
İNTEL CORE İ5 6402P
CORSAİR VEGEANCE 2X8 3200 MHZ
AFOX 240 GB SSD
BARRACUDA 500 GB HDD
Arkadaşlar yazılım öğrenmek istiyorum fakat hiçbir bilgim yok. Böyle web sitesi yapabileceğim gibi bir planım var yardımcı olursanız sevinirim.
Edit: Arkadaşın kuzeni Roblox'ta kendi serveri üzerinden Robux satışı yapıp doları TL'ye çevirerek ayda 5000 TL kazanıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar yazılım öğrenmek istiyorum fakat hiçbir bilgim yok. Böyle web sitesi yapabileceğim gibi bir planım var yardımcı olursanız sevinirim.
Edit: Arkadaşın kuzeni Roblox'ta kendi serveri üzerinden Robux satışı yapıp doları TL'ye çevirerek ayda 5000 TL kazanıyor.
Para hayalleri kurarak öğrenmeye çalışırsan şimdiden pes et dostum. Udemy üzerinden HTML/PHP eğitim videolarına ufak ücretler ödeyerek derslerine başlayabilirsin.

Ayda 5.000TL kazanan arkadaşla iletişime geçmek isterim.
BTK Akademi'den kurslara bakabilirsin başlangıç için Python tavsiye ederim.
IDE olaraksa JetBrain'in IDE'leri veya Visual Studio'ya bakabilirsiniz.

Site kurmak için: HTML5 CSS JavaScript öneririm eğer basit bir dil istiyorsan Python iyi seçenek.

Yeni konular

Geri
Yukarı