Yazılım öğrenmeye nereden başlanmalı?

Araştırarak başlamalısın. Forumda açık olan onlarca, belki de yüzlerce konuda yapılan açıklamaları okumalısın. Orada nasıl başlayacağın yazıyor. Google kullanmayı bilmiyorsanız, internette araştırma yapamıyorsanız, yazılımda da çok bir şey yapamazsınız.

Hocam öncelikle yazılım çok geniş bir kavram birçok alanı ve bu alanların farklı programlama dilleri bulunmakta. Ama neredeyse her alanda kullanılabilme imkanı olan C# ile başlamanızı öneririm.

Araştırarak başlamalısın. Forumda açık olan onlarca, belki de yüzlerce konuda yapılan açıklamaları okumalısın. Orada nasıl başlayacağın yazıyor. Google kullanmayı bilmiyorsanız, internette araştırma yapamıyorsanız, yazılımda da çok bir şey yapamazsınız.

Haber yapılsın diye yapılan yazıları okumaktansa burada gerçek tecrübelerden öğrenmek daha faydalı olur bence.
HTML CSS JS ile yapabilirsin.

Peki hangi kursu almalıım?

Haber yapılsın diye yapılan yazıları okumaktansa burada gerçek tecrübelerden öğrenmek daha faydalı olur bence.

Peki hangi kursu almalıım?

Kurs almanı tavsiye etmem MDN Web docs u kullan HTML CSS JS için React, Angular, vue gibi Framework'ler için kendi dokümanlarını kullan Node.js içinde.

Haber yapılsın diye yapılan yazı? Forumda senin gibi onlarca insanın açtığı konudan bahsediyorum. Oluşturduğun konuya benzer konular bir altta var. Onu da geçtim, sağ üstte bulunan bir adet "Ara" butonu var. Hani ona basınca, bu soruyu aratıp, bu soruya verilen geçmiş cevapları görebiliyorsun. Ha ben bunu yapmam, yapamam diyorsan, yazılım senlik olmayabilir.
1655112036034.png

Geri
Yukarı