Yazılım projesi için ekip arkadaşı

Cümle düşüklüğünden anlamak için 2 kere okudum :) Kodlama bilgisi az ama hevesi çok birilerini mi arıyorsunuz?

Anladığım kadarıyla sizde baya yenisiniz. Hangi dillerer, ne geliştirmek istiyorsunuz. Ayrıntılı şekilde yazarsanız iyi olur. Örnek ben şu anda angular öğrenmeye çalışıyorum

Anladığım kadarıyla sizde baya yenisiniz. Hangi dillerer, ne geliştirmek istiyorsunuz. Ayrıntılı şekilde yazarsanız iyi olur. Örnek ben şu anda angular öğrenmeye çalışıyorum
Ben basit olarak c, c++ biliyorum. Geçen sene css te baya ilerlemiştim. Ne gelişmek istediğim konusunda net bir şey bulamıyorum.

Ben kurumsal şirketlerde giriş, çıkış ve izin gerektiren kapı sistemleri yapacağım.
Hâli hazırda piyasada mevcut ancak hepsinin eksiği var. Ben tam olarak yapmaya çalışacağım ama öğrenmem gereken şeyler var. Çünkü loglara web üzerinden erişilebilecek, local olmayacak :)

17 yaşındayım C# visualbasic az ama C de biliyorum defalarca projeler geliştirdim ama motivasyon eksikliği ve isteksizlikten dolayı yarıda kaldığ çoğu beraber çalışabileceğim birini arıyorum bir ekip dahi kurabiliriz. Discord'um telekom#1074

Discord yanlış.

17 yaşındayım C# visualbasic az ama C de biliyorum defalarca projeler geliştirdim ama motivasyon eksikliği ve isteksizlikten dolayı yarıda kaldığ çoğu beraber çalışabileceğim birini arıyorum bir ekip dahi kurabiliriz. Discord'um telekom#1074

DC yanlış

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı