Yazılım ve FPS oyunları için monitör önerisi

Comoo

Centipat
Daha fazla  
Merhaba değerli form üyeleri, günümün neredeyse uyku dışında her saati bilgisayar başında geçmekte. Homeoffice çalışmaktayım 6 ya kadar ve daha sonra da genellikle yazılım ve FPS oyunları ile ilgileniyorum. Aşağıda ki ürünlerden hangisini almamı önerirsiniz? Ve nedeni ile yazarsanız çok mutlu olurum.

1-Seçenek

www.gaming.gen.tr

ASUS ROG STRIX XG249CM 23.8 inç 270Hz 1Ms FHD FreeSync Premium HDR10 Gaming Monitör - Gaming.Gen.TR

ASUS ROG STRIX XG249cm 23.8 inç 270Hz 1ms FHD FreeSync Premium HDR10 Gaming monitör kampanya detayları: Kampanya hakkında ayrıntılı bilgi almak için.

www.gaming.gen.tr

www.gaming.gen.tr
2-Seçenek

www.gaming.gen.tr

Dell G2723H 27" 240Hz 1ms HDMI Adaptive Sync Fast Ips Full HD LCD Gaming Monitör - Gaming.Gen.TR

Yüksek hız yüksek heyecan.

www.gaming.gen.tr

www.gaming.gen.tr
3.-Seçenek
https://www.amazon.com.tr/AOC-Gamer...s_12601904031_sccl_8/257-0346240-5169705?th=1
4-Seçenek
https://www.amazon.com.tr/Samsung-Odyssey-LS25BG400EUXUF-G-Sync-Monitör/dp/B0BF7LGJ95/ref=zg_bs_12601904031_sccl_10/257-0346240-5169705?psc=1

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende sizin gibi monitör arıyordum hem yazılım hem de FPS oyunu için aradığım monitörü buldum bu monitöre bakabilirsiniz pivot özelliği mevcut.

Bende sizin gibi monitör arıyordum hem yazılım hem de FPS oyunu için aradığım monitörü buldum bu monitöre bakabilirsiniz pivot özelliği mevcut.
Çok teşekkür ederim cevabın için, AOC markasından ve özellikle bu modelden memnun musun?

Çok teşekkür ederim cevabın için, AOC markasından ve özellikle bu modelden memnun musun?

Hocam memnunum ilk Dell markasının G2422HS modelini alacaktım 2 monitörü mağazada test ettim ama bu monitörün renk canlılığı ve görüntü kalitesi beni benden aldı kesinlikle öneririm ve yazılımcılar için pivot desteğı mevcut daha iyi inceleme için size bi video atacağım.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam memnunum ilk Dell markasının G2422HS modelini alacaktım 2 monitörü mağazada test ettim ama bu monitörün renk canlılığı ve görüntü kalitesi beni benden aldı kesinlikle öneririm ve yazılımcılar için pivot desteğı mevcut daha iyi inceleme için size bi video atacağım.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Çok teşekkür ederim hocam, bakıp inceleyeceğim zaman ayırdığın için teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı