Yazılım ve oyun için 2500 TL bandında monitör önerisi

Bütçe
2500

yellows06

Hectopat
Merhaba. Laptopumun ikinci ekranı olarak üst limitim 2500 TL olmakla beraber yazılım için arada oyun için monitör arıyorum. İki adet monitör buldum 24.5 inç ve 27 inç. ikisi de fiyat performans ürünü gibi geldi fakat 27 inç olan FHD olduğu için görüntü kalitesi kötü olacağı gibi şeyler okudum. Yardımcı olursanız sevinirim.

100 tl fark ile ASUS VP249QGR nasıl peki
ASUS VP249QGR bugün elime ulaştı. Gaming gen tr den pazar gece sipariş ettim. Pzts kargoya verildi bugün geldi. Işık sızması, ölü piksel gibi bir sorunla karşılaşmadım. Ghosting de yok. İps panel renkler çok iyi. Ben memnun kaldım. Önceki monitörüm çok eskiydi tabi. Acer Nitro ile arasında kalmıştım ama ASUS u aldım geçtim. Tavsiye ederim. Fiyat performans.

ASUS VP249QGR bugün elime ulaştı. Gaming gen tr den pazar gece sipariş ettim. Pzts kargoya verildi bugün geldi. Işık sızması, ölü piksel gibi bir sorunla karşılaşmadım. Ghosting de yok. İps panel renkler çok iyi. Ben memnun kaldım. Önceki monitörüm çok eskiydi tabi. Acer Nitro ile arasında kalmıştım ama ASUS u aldım geçtim. Tavsiye ederim. Fiyat performans.
teşekkür ederim

Geri
Yukarı